Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning nafty


rimmer

Recommended Posts

Původně zaslal: mifa

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: mifa

Vif,ale také jen zimní mají v Teplicích u Štangla,na jaře budu trvat na letním.

Já myslím že ti ten zimní "vif" v létě nic neudělá , je tam jen o složku na víc proti zamrznutí a ta ti neuškodí....:myslim:myslim

JJ,přesně tak mi to řekli taky a já s tím také tak zacházím.

taky tam momentálně dávám ten zimní a nic se neděje. Subjektivně to snad lépe a kultivovaněji jede a reaguje na plyn. Jinak mi přišlo, že s použitím toho aditiva ani není rozdíl mezi naftou V power od Shellu a Topq od Benziny. Tedy kromě ceny:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak jaký máte dlouhodobější zkušenosti s VIFem?

Já skončil po 4 měsících užívání VIFu na výměně trysky vstřikovače, vím že to zřejmě nemá souvislost, jen sem si říkal jak po přidávání VIFu si musí vstřikovače lebedit a takhle se mě odměnili :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dress

tak jaký máte dlouhodobější zkušenosti s VIFem?

Já skončil po 4 měsících užívání VIFu na výměně trysky vstřikovače, vím že to zřejmě nemá souvislost, jen sem si říkal jak po přidávání VIFu si musí vstřikovače lebedit a takhle se mě odměnili :grr

Můj dojem je zatim dobrý,snad se mi zda že trocha stichnul motor.Myslim že ty trysky jsi mohl mit načnuty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čas od času kupuju aditiva od brňáku a když mi to jednou leželo déle na poště tak poštáčka frflala , že jí to tam smrdí-sáklo to. Má chem. průmyslovku a nadávala na terpentýn.Tak jsem ho koupil a opravdu to smrdí skoro stejně, ale je to čiré a ani při -26°C to nestrácí vysokou tekutost(testováno mražákem) a umí to rozpouštěn parafíny v naftě a bohužel i kaly v nádrži a auto má potom i klidnější chod.Tak opravdu nevím jestli nás výrobci jen nelakujou má to stejné uhlíkové vlastnosti ,hustotu a další parametry jen cena je cca na 1/3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...