Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning nafty


rimmer

Recommended Posts

Zvýšení cetanového čísla

Navazuji na minulé téma týkající se doporučení paliva.U moderních, dieselových motorů je velice důležitá kvalita paliva, jelikož se může zkrátit životnost vstřikovacího systému včetně čerpadla.I při používání paliva s nadstandartní kvalitou (např.V-Power Diesel) nikdy není zaručené správné cetanové číslo.Norma udává č.51, což je minimum.Nové motory potřebují vyšší hodnotu pro větší čistotu vstřikovacího systému, lepší spalování, snížení pěnivosti, zlepšení mazivosti atd.Při zakoupení běžné nafty lze zvýšit přidáním aditiva cetanové číslo o 2 až 5 bodů.Při testech s takto upraveným palivem bylo dosaženo úspory paliva o 5,7% a to nemluvím o prodloužení životnosti čerpadla a vstřikovačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem u nás na benzínky a u Essa mají naftu za 27,40Kč. Myslím že Esso je kvalitní benzínka. A když si do toho budu lejt své aditivum tak snad motoru pomohu a neuškodím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Koukal jsem u nás na benzínky a u Essa mají naftu za 27,40Kč. Myslím že Esso je kvalitní benzínka. A když si do toho budu lejt své aditivum tak snad motoru pomohu a neuškodím.

Natankované palivo u této společnosti se řadí k těm lepším, ale dodatečná aditivace tvému motoru jenom prospěje, protože i u značkové pumpy můžeš natankovat horší kvalitu paliva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diesel Aditiv Letní 0.65L - cena 139,-bez DPH maloobchodní cena

Diesel aditiv Zimní 0,65L - cena 140,-bez DPH maloobchodní cena

Benzin Aditiv 0.65L - cena 150,- bez DPH maloobchodní cena

Všechny tyto položky máme skladem.

AUTO ŠTANGL a.s.

pobočka Karlovy Vary

Západní 1781

tel: +420353236398

fax: +420353236399

mob:+420724350645

e-mail: karlovyvary@autostangl.cz

petr.zika@autostangl.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cat

Neznáte někdo tento přípravek?

http://www.autobenex.cz/katalog/diesel_aditivum_Stanadyne/index.html

Jinak ten VIF SUPER DIESEL ADITIV prodává:

http://www.autostangl.cz/prodejny/

Aspoň v Ostravě ho mají.

Na začátku tohoto vlákna je odkaz na test těchto produktů: Zatímco VIF vyhrál, ten Stanadyne se umístil na opačném konci pole. Úsudek o kvalitě je na tobě. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ras2

Nevie niekto kde kupit ten VIF v okresoch PB, PU, IL, BY? Na vecsine pump ani nevedia co to je :(, na jednej mala tusaka, ale ze uz to nepredavaju.

Zkus se zeptat tady--- benadit.cz@volny.cz ---

Mi poradili kde koupím v Ostravě. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ten "VIF" dneska schanel u nas v Mlade Boleslavi.V kelly to nevedou a druhy pokus už byl uspěšnej,koupil jsem to na maly benzince ve měste.No neměli už letni jenom zimní.Vzal jsem ho,ponevač si myslim že už žadny teplo nebude.Vše jsem udelal podle navodu a prvni dojem je že ten motor je akusticky mene slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: mifa

Vif,ale také jen zimní mají v Teplicích u Štangla,na jaře budu trvat na letním.

Já myslím že ti ten zimní "vif" v létě nic neudělá , je tam jen o složku na víc proti zamrznutí a ta ti neuškodí....:myslim:myslim

JJ,přesně tak mi to řekli taky a já s tím také tak zacházím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem poprvé natankoval u Essa (diesel za 27.20Kč) a dolil VIF. Paní u pokladny mi sdělila že esso půjde pod agip, to jsem na to zvědavej jestli se esso přejmenuje nebo co s ním bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Tak dnes jsem poprvé natankoval u Essa (diesel za 27.20Kč) a dolil VIF. Paní u pokladny mi sdělila že esso půjde pod agip, to jsem na to zvědavej jestli se esso přejmenuje nebo co s ním bude.

Nejspíš jo. Jak Aral se změnil na OMV téměř přes noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro usmani ? :myslim

cituji:

dělám si vylepšovače sám. recept: vraž do půllitru M2T dvě deci ředidla S 6006D (BEZAROMATIK) -VYRÁBÍ balakom / tím zlepšíš cetany a mazivost. Když chceš i čistit tak přidej S 6001 jedno decánko a máš naftu jak pro F1. míchej s naftičkou 1:400. MAGDALEN UŽ LÉTA NEPODPORUJE VYKUKY.

orig. je tady : http://www.oleje.cz/forum/viewtopic.php?t=706&sid=c6bb7c3f58f5ab7f86ed4c90095fc902

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...