Jump to content
orlik.99

Klima po nastartovani

Recommended Posts

Ahoj, přišli jste někdo na to, podle čeho se po nastartování přepne klima? Někdy když nastartuju tak se pustí AUTO, někdy ECO, nezávisle na tom, co tam bylo před chcípnutím.

A pak taky, když vypnu větrák OFF, tak pak jde zapnout pouze tlačítkem AUTO a pak teprv ECO... Jezdim většinu času (teda když není horko) na ECO a štve mě, že po nastartování, či vypnutí nebo i po změně místa foukání - na nohy, na sklo, prostě ty levý malý tlačítka, musim zase zapnout klimu abych to pak přepl na ECO a nebo když si manuálně nastavim intenzitu foukání, tak pak když chci automatickou intenzitu, musim zase AUTO a pak ECO... Proč nemůže svítit rovnou to, co zmáčknu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mně tedy většinou po nastartování ponechá to, co tam bylo předtím. Divné chování jsem nepozoroval.

To, že po vypnutí OFF musíte zmáčknout AUTO, je vlastnost digiklimy, která je popsaná v dokumentaci k vozidlu. Četl jsem to tam, moje němčina není nic moc, ale aspoň toto jsem pochopil. Asi se s tím musíme smířit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám vypozorováno, že Eco zůstává po nastartování při krátkých intervalech mezi jízdami. Jak  stojí delší dobu, přepne po nastartování na  Auto. Nevím proč, ale děje se to tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×