Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo chce vyzkouset P407 3.0 V6?


Rebik

Recommended Posts

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Ferry

... sever prahy moc neznam ( ohledne radaru apod :D )...

Neblbněte chlapi, to pomalu vypadá jak domluva na nějaký tajný pouliční závody :D

Ferry vs Pe.Tr

50.tisic na Pe.Tr !!!

:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sorry za komplikace, narvalo se mi tam v 19h jednání v Kostelci nad Labem, takže navrhuji přesun na 17h, respektive, já budu v tento čas na tom OMV/MCDonald na Teplické dálnici.

Přijet může kdokoliv, ale koho neznám osobně, toho pouze svezu, neberto to prosím urážlivě, přeci jenom....

Pokud se bude jezdit po 18:30, potřebuju abyste mi někdo půjčil auto na hodinu na otočku do toho Kostelce, jinak odjíždím -)))

Jo a ještě - předem upozorňuju, že okolo Domanského se bude jezdit v klidu, nechci aby se to otočilo proti nám a už nám nikdy nic nepůjčili.....

[upravil dne 22/8/2007 Rebik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o tenhle sedan se zajímám osobně, takže mi ho na pár dní půjčili a pokud si budeme vyhovovat, asi bychom se dlouhodobě domluvili na zapůjčování modelů a jejich drobné recenze na našem webu. Ale na to musím mít čas a vymyslet nějaký systém.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Hoďte prosím někdo kdo to tam znáte mapku meeting pointu pro neznalý...

17:00 nevím jestli stíhám, je to druhá strana Prahy, tak podle toho jak dneska skončím.

zadej na strankach www.mapy.cz vyhledat tyhle souradnice Loc: 50°8'48.16"N,14°29'41.27"E

Jinak teda ja tam budu na tu patou hodinu, necekejte cervenou, ale az po strechu bahnem zaprasenou 406ku - to budu ja :D

[upravil dne 22/8/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jóóó, já jsem dnes autem v práci, takže sjedu do Obi pro stěrku na podlahu do garáže a v 17.00 hod bych tam mohl být taky ... Pokud se na mě dostane řada a budu se moci svézt (svézt, řídit rozhodně ne), tak budu moc rád:potlesk Ale i wočumenda mi bude stačit - a ten zvůček 3L ... :aut

[upravil dne 22.8.07 MJSytic]

post-0-14109596256778_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...