Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otackomer za hodiny


Sepp

Recommended Posts

Tak mi dneska v bohemia caru v horomericich rekli, ze budiky s otackomerem maj jiny konektory. To se ale vylucuje s tim, co tu rikate vy... Jinak ja tam nakonec auto nechal, protoze jsem primo tam na miste objevil docela hodne moc vody v oleji... takze vystup, auto nechat v servisu a sockou potupne domu... Kua...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo z přítomných chu? debatovat??? :D:D:D Jdeme na to: Čistě teoreticky, z hlediska bezpečnosti provozu, je ale lepší mít v palubce hodiny než otáčkoměr. Když se potřebuješ podívat kolik je hodin, nemusíš koukat na hodinky nebo šahat pro mobil, zkrátka jen jukneš a je to! A když se to vezme kolem a kolem a ještě jednou dokola, otáčkoměr v autě skutečně potřebuje snad jen má přítelkyně, která točí své Uno jak Schumacher na roštu. Takže otázka do diskuze: Co je užitečnější??? :D:D:D

Samozřejmě si dělám p*del, taky bych ho tam chtěl, ale hodiny se hoděj taky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ta plastova zaslepka se proste a jednoduse vycvakne tak, ze ji zezadu pomuzes!!:D:papa

Ja to tam taky mel pripraveny

Chvili mi trvalo nez jsem si na ty maly digi hodinecky zvyknul (z tech krasne velkejch kukacek), ale otackomer je otackomer, vypada lip:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem kveton

Hodiny i ty budiky mi nechaval za 2000,-

Daj se sehnat i za 1500, ale zrovna je nikde nemely a ja nechtel cekat

Neptal ses nahodou jestli by nechtel vymenit ty tvoje budiky s hodinama za ty s otackomerem, ze bys treba jen doplatil nejakou tu stovku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem kveton

neptal, protoze jsem je chtel mit doma kdyby se tamty pos*aly a jeste ze jsem je mel, musel jsem z nich vymenit palivomer, takze doporucuju si je radsi nechat

no ja mam doma kdyz budu pocitat i ty co jsou v aute celkem tri kousky, takze nahradnich dilu je dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...