Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otackomer za hodiny


Sepp

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 10 měsíců později...
Napsán autorem Fx

Tak co, udelali jste s tim nekdo neco? Slo to sehnat a pak udelat? Chci otackomer :-(

Reseni je jiz davno jasne, je treba si koupit na vrakovisti, nebo od nekoho z bouracky kompletni budiky s otackomerem a vymenit je za ty stare. V Praze je na vrakovisti cena 1500Kc

S vymenou se samozrejme zmeni i stav tachometru - bude ukazovat km najete na tom puvodnim predchozim aute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem to menil a facha to bez problemu. Jen musis tam musis dat stejnej typ.

Ja jsem to na vrakaci rozebral a hned vyzkousel a je to, uz vim kolik toci!!

S tema km to je pravda, ale kdyz jsem mel rozebrany ty budiky, tak to pocitadlo km je tam jen nasunuty a podle myho by stacilo jen prohodit to pocitadlo a ukazovalo by to ten puvodni stav. Ale ja jsem to neresil, me to nevadi ze to ma misto 125000 najednou najeto 193000 :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem kveton

ja jsem to menil a facha to bez problemu. Jen musis tam musis dat stejnej typ.

Ja jsem to na vrakaci rozebral a hned vyzkousel a je to, uz vim kolik toci!!

S tema km to je pravda, ale kdyz jsem mel rozebrany ty budiky, tak to pocitadlo km je tam jen nasunuty a podle myho by stacilo jen prohodit to pocitadlo a ukazovalo by to ten puvodni stav. Ale ja jsem to neresil, me to nevadi ze to ma misto 125000 najednou najeto 193000 :cool:

To co povazujes za pocitadlo km (myslim tu nasunutou vec :) ) tak to je jen displej,vymenou tyhle vecicky nic nevyresis, km jsou ulozeny nekde v pameti na tom tistaku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam taky dvoje budiky s otackomerem doma, jedny na diesla a jedny na benzina, ale tez moje teorie ztroskotala na tom displeji - tyhle budiky totiz meri vzdalenosti v milich - jsou z anglickych 406, takze jedine zjistit nekde jestli se to da preprogramovat a to se mi zatim nepodarilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Fx

A kde je nejlip teda sezenu? Na vrakac, co je u cernokostelecky za Tukasem, se mi nechce (jsou tam neprijemny) a jinej neznam...

Peugeot vrakoviste Praha Satalice, tusim ulice Budovatelska nebo Budovatelu telefon maj 602258844

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele klucí, to je to opravdu tak jednoduché? Prostě jen koupit nový budíky, přecvakat a hotovo? Je to takhle u všech základních modelů, nebo je u některejch potřeba ještě něco extra? Už jsem se na to taky ptal kámoše, co Pažouty opravuje a ten říkal, že tam asi nebude nějakej snímač otáček, či co?!

Pokud je to tak jednoduchý, šel bych to toho též. :papa:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...