Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunguje diagnostika


varic

Recommended Posts

Koupil jsem ojetého Peugeota 806 2.0i 1999 a po chvilce mi vyskočila

kontrolka diagnostiky motoru. Tak jsem se vydal na jednu diagnostiku,

na druhou a vždy byl závěr, že se nelze připojit k jednotce. Tak pánové šli po drátech jestli není někde přeušený kontakt a došli až k jednotce, na které byla papírová přelepka se špatně čitelným nápisem POWER Tuning. Z čehož bylo usouzeno, že je jednotka čipnutá a proto se nejde k ní připojit. Teď nevím, co s tím. Dá se s tím něco dělat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To považuji za nejradikálnější řešení. V době, kdy jsou lidi schopni se vlámat do počítačů bank a tajných služeb a nevím, kam všude, musím řešit, že pitomý počítač v autě nekomunikuje s diagnostikou. Fascinuje mě to. Na druhou stranu jednotka funguje a problém nastane až vyskočí znovu autodiagnostika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem řešil na 406 podobnou věc - potřeboval jsem "naučit dálk. ovládání do systému". V servisu mi řekli, že bych potřeboval tu kartičku s kódem (je na ní zobrazen klíč) a pak se mohou připojit do řídící jednotky a něco dělat.

Nevím, jestli je to tvůj případ, ale aspoň informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak to dopadlo nakonec takto: Po x diagnostikách jsem se rozhodl sehnat jinou jednotku. Auto s ní funguje úplně jinak, ta jednotka před tím musela být chipnutá. Teď vyskočila diagnostika a je to vadný katalyzátor, takže I hate chiptuning. Odělal jednotku a tím pádem i katalyzátor. A potom kup auto u bazaru Peugeota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...