Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prehravani kazet na autoradiu 4050 ... potichu :(


švejk

Recommended Posts

mam problem s autoradiem 4050 original montovane do P406 (r.v 98 - stary model). Pri vlozeni kazety mi hraje temer neslysne kazetovy prehravac. Hlavu jsem vycistil cistici kazetou, porad to dela to same :-(. A navic aby to nebylo malo, tak kdyz nastavim hlasitost temer na maximum, tak nejenomze sotva slysim slova, ale taky mi ze zahadneho duvodu hraje pouze mono

auto jsem pred nedavnem koupil (cca 3 mesice) a vubec kazetu nepouzil. Myslite, ze to je opravitelne, nebo je kazetovy prehravac v panu? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipl bych, že bude hlava toták KO, kor jestli ti to na radio hraje normálně hlasitě. Já bych si být tebou koupil CD měnič do kufru (pokud ho ještě nemáš) - teď ho na clubu i někdo nabízí . koukni do bazaru a máš to ... Kazety jsou stejně na prd a i když je nová kazeta a nový přehrávač, tak kvalita poslechu je na mizerné úrovni ...

[upravil dne 21/8/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus rádio vyndat a dát nějakému šikovnému opravářovi a snad by šlo opravit. Jinak já mám taky toto rádio a nemohu si stěžovat na poslech. Jak píše Neon, tak cd měnič je velmi dobrá věc. Pokud máš manuál k rádiu, tak tam je vše popsané, co lze k rádiu 4050 připojit. Ovládá se jak ručně, tak i páčkou pod volantem. Tady je výpis možných závad:

post-0-14109596252715_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych si ten changer i poridil ... ale trosku mi vadi, ze neumi mp3. Proto jsem to chtel vyresit tak nejak uplne jednoduse. Koupil jsem si ten D/A prevodnik a pripojil k nemu mp3 .. neni to sice uplne idealni reseni, ale staci to (zadnej zazrak od toho nepotrebuju) :-).

Jinak jestli jeste malickost. Neni nekde na internetu navod jak radio vyndat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyndat radio je trivka ... das tenky sroubovacky do direk a zatahnes k sobe ... A odpojis kable ... hotovo za 5 sekund ...

EDIT: NJN, já, než napíšu příspěvek, tak mi přijde 10 lidí a OK406 je rychlejší;)

[upravil dne 21/8/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Neon

Jako litřík? Cena asi dobrá, ale nevim, jestli bych to investoval do MC přehrávání ...

To je Retro styl , to ted dost frčí:D

Jo tak retro styl jo, tak se koukněte do Bazaru:D

ja do bazaru nemuzu :D ja bych vzdycky vsechno nejradsi odkoupil jak mi tece slina :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

pro toto vlakno je to :xvul, ale nenasel jsem ve vyhledavani zadny relevantnejsi. Dneska se mi povedlo zjistit k cemu je ten cudl nad napisem \"security code\" na nasich autoradiich. Je to doraz pro ty dvirka :) tzn. kdyz se dvirka zavrou, motorek se vypne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...