Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

mlhovky ve světlech


honza.praha

Recommended Posts

Původně zaslal: honza.praha

Ahoj, nezkoušeli jste někdo dodělat mlhovky do předních světel? Mám 307 BK HDI model 2004 a zdá se, že to tam na tak trochu připravené je. Díky z aradu nebo tip.

Ahoj,

já jsem právě měnil žárovku v předních a zadních světlech, tak jsem to všechno porosvěcel a můžu ti říct, že můj Peugeout 307SW 2.0HDi r.v. 12/2003 má osezeny všechny pozice ve světlech, tedy i mlhovky. Odvrchu mám: potkávací, mlhovky, dálkové a samozřejmě blinkry :-)

Marek S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dodělat mlhovky určitě půjde, ale nebude to tak jednoduché jak si představuješ. Nevím jak to vypadá ve tvém světle, pravděpodobně tam půjde nastrčit žárovka, ale nebudeš ji mít jak zajistit. Určitě tam chybí pero. Další věcí bude konektor žárovky a dráty, které se musí natáhnout. A poslední věcí bude pravděpodobně přeprogramování řídící jednotky, aby světla reagovala správně na pokyny páčky. Já bych do toho nešel. Jak jsem psal už v jiném vláknu, mám najeto mnoho tisíc kilometrů a přední světla do mlhy jsem použil asi jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, díky za odpověď. Četl jsem, že jsou stejně vysoko a tak... Spíš když jsem měnil žárovku tak jsem si všiml, že je tam to místo a byl oplodněn myšlenkou jak na to vyzrát. Toho, že to nebude jen tak jsem se obával a za nějakých x tisíc se na to můžu... To tam raději vrazím xenony a je tourčitě lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...