Jump to content
honza.praha

mlhovky ve světlech

Recommended Posts

Původně zaslal: honza.praha

Ahoj, nezkoušeli jste někdo dodělat mlhovky do předních světel? Mám 307 BK HDI model 2004 a zdá se, že to tam na tak trochu připravené je. Díky z aradu nebo tip.

Ahoj,

já jsem právě měnil žárovku v předních a zadních světlech, tak jsem to všechno porosvěcel a můžu ti říct, že můj Peugeout 307SW 2.0HDi r.v. 12/2003 má osezeny všechny pozice ve světlech, tedy i mlhovky. Odvrchu mám: potkávací, mlhovky, dálkové a samozřejmě blinkry :-)

Marek S.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, dodělat mlhovky určitě půjde, ale nebude to tak jednoduché jak si představuješ. Nevím jak to vypadá ve tvém světle, pravděpodobně tam půjde nastrčit žárovka, ale nebudeš ji mít jak zajistit. Určitě tam chybí pero. Další věcí bude konektor žárovky a dráty, které se musí natáhnout. A poslední věcí bude pravděpodobně přeprogramování řídící jednotky, aby světla reagovala správně na pokyny páčky. Já bych do toho nešel. Jak jsem psal už v jiném vláknu, mám najeto mnoho tisíc kilometrů a přední světla do mlhy jsem použil asi jednou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasně, díky za odpověď. Četl jsem, že jsou stejně vysoko a tak... Spíš když jsem měnil žárovku tak jsem si všiml, že je tam to místo a byl oplodněn myšlenkou jak na to vyzrát. Toho, že to nebude jen tak jsem se obával a za nějakých x tisíc se na to můžu... To tam raději vrazím xenony a je tourčitě lepší

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×