Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

kola 17"-18" na 307


Vlada 307

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

No já mám 7,5x18 s ET18 a vlezly se v pohodě. S tou větší šířkou a ET už si nejsem jist, jestli to někde nebude chytat, teda jako z vnitřní strany. Můžu na to mrknout, kolik je tam ještě místa.

A komfort cestování je samo sebou horší, ale dá se s tím v pohodě jezdit. Podle mně to vyjde skoro nastejno, jestli 17 nebo 18. Jen s těma 18 to auto konečně vypadá krásně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se muzu zapojit i ja, tak to auto vypada opravdu krasne, hlavne ty mikrobrzdovy kotouce na tom vypadaji nejlip. Kurna chlapi, porad vsichni velky kola, velky kola, ale kdyz se pak podivate na to auto celkove, vidite, velky kola a sakra maly brzdy, brzdovy kotouce a vypada to naprosto priserne. Nicmene kola pekna, skoro bych se zamyslel nad kvalitou, kdyz stoji jako moje 16" aby to nebyly tvarohace jako alessio, coz mam pocit ze jsou. Pak je to jen rovnani, rovnani, rovnani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

jestli se muzu zapojit i ja, tak to auto vypada opravdu krasne, hlavne ty mikrobrzdovy kotouce na tom vypadaji nejlip. Kurna chlapi, porad vsichni velky kola, velky kola, ale kdyz se pak podivate na to auto celkove, vidite, velky kola a sakra maly brzdy, brzdovy kotouce a vypada to naprosto priserne. Nicmene kola pekna, skoro bych se zamyslel nad kvalitou, kdyz stoji jako moje 16" aby to nebyly tvarohace jako alessio, coz mam pocit ze jsou. Pak je to jen rovnani, rovnani, rovnani

přesně tak - lepší menší, ale kvalitnejší BBS, OZ, Keskin apod. .....abysis z toho auta :papaneudělal "kolotoče a hopačky" mit prachy jdu do tehle Keskinu 17"

KT7_Peugeot_03.JPG

[upravil dne 30.8.07 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 8 litru za 18 je docela malo, na to aby to byla kvalitni kola (jsou tezka a pritom mekka), kdyz se podivam na BBS, OZ apod. tak osm listru stoji 17. Ja ti ty kola nehanim, jsou krasny, jenom se mi pod tim nelibi ty brzdy a dalsi vec je ta, ze ty kola uz jsou pomerne tezky i ty kvalitnejsi, tzn. vetsi namahani naprav, poloos, celkove podvozku a jeste ti to pomaleji pojede, protoze (snad se nikoho nedotknu), takovyhle kola se davaji na auta s vyssim vykonem, ne na 307. Takze pokud do nich pujdes, doporucuju 17, ten rozdil pak neni tak markantni.

To: alfa omega, tyhle by na tom vypadaly bombove a rozhodne do nich jdi, jeste chromovy blinkry a zrcatka abys mel chromovou sestavu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

Původně zaslal: Scratch

jestli se muzu zapojit i ja, tak to auto vypada opravdu krasne, hlavne ty mikrobrzdovy kotouce na tom vypadaji nejlip. Kurna chlapi, porad vsichni velky kola, velky kola, ale kdyz se pak podivate na to auto celkove, vidite, velky kola a sakra maly brzdy, brzdovy kotouce a vypada to naprosto priserne. Nicmene kola pekna, skoro bych se zamyslel nad kvalitou, kdyz stoji jako moje 16" aby to nebyly tvarohace jako alessio, coz mam pocit ze jsou. Pak je to jen rovnani, rovnani, rovnani

ty jsou krasneeee..ty by sedly na mojeho citrouse :) Co se rozmeru tyce, se Vam divim, ze chcete kupovat tak velke rozmery. To bude potom slusna vytrepana koza, a ta palka za pneu :) Na druhou stranu, kdyz na to nekdo ma, tak proc ne :)

přesně tak - lepší menší, ale kvalitnejší BBS, OZ, Keskin apod. .....abysis z toho auta :papaneudělal "kolotoče a hopačky" mit prachy jdu do tehle Keskinu 17"

KT7_Peugeot_03.JPG

[upravil dne 30.8.07 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se na to díval a v pohodě je tam dostaneš. A k tomu pneu 225/40/18. No a kdybys to pak aspoň trošku i snížil, tak to bude super. I když za sebe bych řekl, že tento styl kol k tomu autu moc nejde (příliš ostré rysy na celkem "kulaté" auto a taky 4díra na pětipaprskovém kole kazí výsledný efekt ), ale to je jen můj názor. Ono taky není příliš velký výběr kol v 18" a 4x108

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...