Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pelovy & vzduchovy filter...


buga

Recommended Posts

okrem peloveeho a vzduchoveho filtra je tu este nejaky filter na vzduch ? lebo sa mi v poslednej dobe staava ze ked prsii tak sa mi zahmlieva okno aj prednee a dost silno... a to maam nastavenee fukanie na okno a na 2jku.. a fakt to musim dat na 3jku ci 4ku aby to zacalo pomali stupat dole... alebo rychlo tam dat fukat teply vzduch...

pred tym to nebolo ako som si vymenil ja sam pelovy a vzduchovy filter (kupene v peugeote) nechaapem..a ta vymena nevyziadala fakt ziadnu profesionalitu..tak neviem co som tak mohol pokakat :)

ci to nemoze byt s tym ze by som potrebowal precistit klimatizaciu? ale to asi nie...ked to je vypnute...

neexistuje nejaky filter v kabine vodica este, ci co ja viem!?

mal este niekto takyto podobny probleem??

:nevim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buga

okrem peloveeho a vzduchoveho filtra je tu este nejaky filter na vzduch ? lebo sa mi v poslednej dobe staava ze ked prsii tak sa mi zahmlieva okno aj prednee a dost silno... a to maam nastavenee fukanie na okno a na 2jku.. a fakt to musim dat na 3jku ci 4ku aby to zacalo pomali stupat dole... alebo rychlo tam dat fukat teply vzduch...

pred tym to nebolo ako som si vymenil ja sam pelovy a vzduchovy filter (kupene v peugeote) nechaapem..a ta vymena nevyziadala fakt ziadnu profesionalitu..tak neviem co som tak mohol pokakat :)

ci to nemoze byt s tym ze by som potrebowal precistit klimatizaciu? ale to asi nie...ked to je vypnute...

neexistuje nejaky filter v kabine vodica este, ci co ja viem!?

mal este niekto takyto podobny probleem??

:nevim:myslim

a funguje ti ovladani na klapku privodu vzduchu do vozu myslim jak přepinas jestli jde vzduch dovnitr nebo okolo vozu , to ma na to zamlzovani okna taky vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buga

to: Pe.Tr - jo-joo, funguje mi ovladani na klapku privodu vzduchu..

ale potom to asi bude s tym, ze fak je to normaalna vec..neviem..ale sa mi zdalo ze davnejsie to nerobilo....

hm :myslim

je to jak píše P607Olda , u některych aut pomuže jen zapla klima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Cože? U koncesionáře v ČB stojí originál pylový filtr (tuším že to dělá Valeo) kolem 450 Kč... :myslim

Jinak 206ka bez klimy mlží hodně, aspoň ta moje. Jakmile je mokro a vlhký vzduch, tak je potřeba aspoň na chvíli klimu vždycky pustit, aby se okna odmlžily. A opravdu bych doporučil se mrknout na tu klapku přívodu vzduchu, protože když přepnu vzduch na vnitřní cirkulaci, okna se zamlží za chviličku a nechce se jim odmlžit.

[upravil dne 29/12/07 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz je vonku mráz. Keď sadneme dvaja , je normálne že sa rýchlo zadýcha - pusíim ventilátor s klímou vnutorna cirkulácia ale velmi pomaly sa stráca rosa, keď prepnem na vonkajší vzduch tak sa rosa stráca rychlo priamo pred očami. A ašte niečo: je normálne že rosa sa vytvára na skle z teplejšej strany ako u PIVA že! teda ak je vo vzduchu dosť vlhkosti s pozdravom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek

Ja bych to viděl taktéž v klapě vnitřní cirkulace, nebo totalně neprůchodný filtr.

U mojeho SW když musím pustít vnitřní cirkulaci se samozřejmě taktéž zamlží okna, ale v zápětí když vypnu cirkulaci, okna se mi i na zadních dveřích docela rychle odmlží a to nemám klimu a pilový filtr už ma za sebou skoro dva roky.

Dále mě napadlo jak máte průchodný otvor v kapotě-je to kolem docela slušně utěsněné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
Původně zaslal: Pata

peugeotkovic: tak ten uz je zraly na vymenu ;)

jj:) ale s tím si hlavu nelámu,protože já stejně jezdívám s otevřeným oknem..:aut Rozhodně kupovat nový nebudu-to tam spíš ještě hodím ten původní,co mi tehda měnil servis a zabalil mě ho s sebou:aut Nebo přemýšlím,že ho vykuchám a nechám jen rámeček a ten tak na 2 vrstvy obalím fironem a scvaknu po stranách koníkem. Dáváme ho v práci do vzduchotechniky,tak si klidně metřík odkoupím a mám to na dýl a za pár korunek.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

Původně zaslal: Pata

peugeotkovic: tak ten uz je zraly na vymenu ;)

jj:) ale s tím si hlavu nelámu,protože já stejně jezdívám s otevřeným oknem..:aut Rozhodně kupovat nový nebudu-to tam spíš ještě hodím ten původní,co mi tehda měnil servis a zabalil mě ho s sebou:aut Nebo přemýšlím,že ho vykuchám a nechám jen rámeček a ten tak na 2 vrstvy obalím fironem a scvaknu po stranách koníkem. Dáváme ho v práci do vzduchotechniky,tak si klidně metřík odkoupím a mám to na dýl a za pár korunek.:mrk

no jak myslis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...