Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatické rozsvěcení světel


Guest MMMMM

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, jestli lze nějak u Peugeota nechat přes PC povolit automatické rozsvěcení světel po startu. Docela na to zapomínám i když mám automatické rozsvěcení světel, tak když je jasno tak to samozřejmě nezapne.

Nemáte s tím někdo zkušenost? Jestli světla zapnou ihned, nebo se tam dá nastavit i nějaká časová prodleva po startu.

Kolik toto může u Peugeotu stát?

Druhá věc která mě zajímá:

Mám černé polstrování sedaček a dost je na tom všechno vidět, chlupy atd. Někdy to jde i těžko vysát. Máte nějakou zkušenost s tímto problémem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Nekde jsem cetl v navodu na novejsi modely 206tek ze stacilo stisknout tlacitko palubniho pocitace a pak otocit klickem s nejakejma casovejma intervalama a aktivovalo se to. Ale pres giagnostiku to pujde urcite

To kdyby šlo nějak na 407. Nevíte kolik za to Peugeot bude chtít?

S tím válečkem to bych mohl zkusit. Vím co myslíš.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Přema: Sakra, to je pěkně drahý...

Podle oficiálního ceníku koncesionáře Peugeot v Liberci (Federal cars), je hodina diagnostiky za 590Kč vč.DPH. Ale jak jsem psal, nevím, zda je jednotkou času započatá hodina nebo nějaký kratší časový interval...

To l.hrudka: To se divim, nemáš tam nějakýho kámoše?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To abych obvolával nějaké koncesionáře a zjišťoval za kolik mi to udělají. V září jedu do Prahy, tak kdyby někdo věděl kde by mi to udělali levněji, tak řekněte.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...