Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Problem s vysokotlakou hadici a turbem P.406 HDi


kukikuk

Recommended Posts

Ahoj, potreboval bych poradit.Jel sem z chorvatska a najednou se ozvala velka rana z podauta, tak sem zastavil a po chvilce sem zjistil ze me bouchla hadice od turba, ta co vede od turba k IC.Po prijezdu domu sem zjistil ze v hadici je olej tak se chci zeptat jestli me nekdo neporadi ke by mohla byt zavada :myslimdikky:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky už prdla..... je to docela normalka,když máme ten chip...... stojí zhruba 1.800,- kč u peugeota. A olej???? Co EGR ventil??? Ten umí hodně zasrat hadici atd. ...... a měl jsi tam olej jako film nebo někde hodně oleje?????

Já po zaslepení EGRu jse jen tak se zvědavosti vytáhl Intercooler že ho vyčistím a hodně jsem se divil co bylo v něm mastnoty...... ted už to je v poho....

[upravil dne 18-8-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EGR nevim co to je....muzes me kdyztak poradit co mam delat?Ja se bojim aby nezaclo odchazet turbo. ta hadice kera de z turba je cela od oleje jinak toho oleje tam nebylo az tak moc ale urcite to jde z turba jak se tam mazou loziska a urcite to neni nic dobreho a take se bojim ze me praskne i ta nova hadice, ze ji olej nalepta a zase bum, dneska sem ji tam dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EGR ventil je ventil který ti přimíchává spaliny z výfuku zpět do sání kvůli zlepšení emisí a tím pádem se ti zasírá hadice atd. ale jestli jsi tam měl olej a ne mastnotu tak se ti chystá asi turbo do věčných lovišt...a jestli tam máš fakt tolik kobyl co píšeš a to je už moc a věř že vím o čem píšu... tak to nevydrželo turbo. Kolik máš na motoru nalítáno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chip me delal vector a rikal ze by tam melo byt 150-160 PS podle stavu motoru a take rikal ze ten software kery do toho nahral uz maj ozkousenej a ze to motor snese.Jinak motos ma nalitano 180 tis, ten volej se tam taky mohl dostat tim ze sem jel 500 KM s deravou hadicej ne?on tam predtim byt nemusel, ale to nikdo nevi.Uvidim no, ale spis je volej na tom zebrovitim vedle EGR ventilu.Ten EGR ventil je take mazany volejem z motoru? nebo jak to vlastne funguje cele to zarizeni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

for Prema-Jestli mac icq tak budu rad kdyz pisnes, abys me v par vecech poradil, bude to rychlejsi nez tady 267777368 tak pokud se ti bude chtit pisni, dikkas:roker

Ok.Už jsem jsi tě přidal na ICQ,ale stejně jsi myslím že je těch 150 až 160 kobylek moc a buhví jestli tam jsou.Já mám necelých 150 a myslím že už to je tak tak........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frenk V-a jak vys ze i nove turbo pusti neco oleje, muj nazor je takovy, ze by se tam nemel dostat zadny olej z toho duvodu ze olej tu hadici muze rozleptat a pote muze bouchnout jako se to stalo me.Ja jen doufam ze mas pravdu a turbo me nepujde do kytek!

For Prema-Jo zaslepil sem ho presne tak jak si me to poradil a jede to lepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

Jen me ted jeste napadlo:jak sem zaslepil ten EGR ventil tak nemuze to delat neplechu?Uz jen v tom ze se v EGRu udela pretlak a nema to kam jit, nebo to odejde normalne vyfukovym potrubim?

Pokud jsi zaslepil obě strany tak jse ti tam žádný tlak do EGRu nemůže dostat......:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

Jinak sor nebyl sem zrovna u pc tak sem nemohl prijit na icq....budu se snazit dorazit na sraz do toho Kostelce.Jinak premo jestli mas nejake figly k tem rozvodum a helpnes me tak budu rad.;o):roker

Jo a jestli jsi z Hradce tak to máš opravdu kousek do Kostelce,nebo ne?:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...