Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Facelift 406


poiroo

Recommended Posts

Původně zaslal: poiroo

Nevite nekdo, jak se lisi 406 pred a po faceliftu?Myslim do jake miry.Co vse bych musel menit a na kolik by to asi prislo?Facelift 406 me opravdu dostal ale do HDi jit totiz nechci...DEkuju moc

[upravil dne 18.8.2007 poiroo]

ve zkratce co je třeba vyměnit , jen dodám že už je to tu nekolikrat ,ale psat hledej nebudu.

a jeste poznamenam ze takove auto-predelane budes spatne prodavat pac bude buditdojem ze je po bouracce ,ale kazde auto ma sveho kupce ,že?

vyměna :

-kapoty

-př světla

-př náraznik s mlhovkama

-chladičovou stěnu -atary model ma dva zamky kapoty po stranach ,nový jen jeden uprostřed

-masku

jenže takhle budeš mit okolo auta černe plastove listy a lišta v přednim narazniku bude s chromem , takže ještě přelištováni ,no a protože novy model ma blinkr nad lištou v blatniku , a starej v sazeny v lište blatniku ,musiš vymenit i blatniky , takže suma sumarum cca 40. 000,- :o

to se asi moc nevyplati co? :myslim

je tu moznost sehnat 1,9 TD z 99roku což jsou i po faceliftu ale ty se horko těžko shaněji pač jich moc nebylo.

anebo se jako ja zamilovat do stareho modelu

:D:D:D:D

viz foto my car zde

[upravil dne 18/8/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Myslím jestli chceš vzhled new model tak je lepší už koupit new model a ne předělávat starý,i vnitřek je jiný.......

a na HDIčkách nic špatného není,taky by mě zajímal důvod proč nechceš HDI??????:myslim:myslim

Třeba proto, že tam odcházej vstřiky a kontrolky na palubce blikaj jak diskotéka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: Přema

Myslím jestli chceš vzhled new model tak je lepší už koupit new model a ne předělávat starý,i vnitřek je jiný.......

a na HDIčkách nic špatného není,taky by mě zajímal důvod proč nechceš HDI??????:myslim:myslim

Třeba proto, že tam odcházej vstřiky a kontrolky na palubce blikaj jak diskotéka :D

Jo fakt???? že jsem jsi nevšiml......vstřiky možná.... kontrolky???asi žádné nemám,protože mi neblikají.... a co u TD vstřikovací čerpadla??? ty tam zase odchází jak na běžícím páse......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: poiroo

dekuju moc za odpovedi. Asi me ukamenujete, ale premyslim totiz o prdelani na rostlinny olej, coz u HDi nejde:( tak proto TD, jeste me napadlo vymenit motor z HDI na TD ,ale nevim jestli to je dobry napad. Jinak bych do HDi urcite sel....

To radši nezkoušej měnit HDI za TD.....to je fakt blbost,utratíš zato víc než ušetříš na tom že budeš jezdit na LUKANU.....to fakt ne...:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: poiroo

Nejde mi jen o to usetrit, ale i o princip(jezdit na obnovitelny zdroj...)Myslel jsem ze jen vymenim motory, ale nevim jestli je uchyceni a prevodovka stejna...Ale pokud by to bylo moc slozite jak rikas tak radeji koupim tu 99 verzi....

To motor,držáky,hlavně celá elektrika,možná i palivová soustava atd....nešel bych do toho......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: poiroo

Nejde mi jen o to usetrit, ale i o princip(jezdit na obnovitelny zdroj...)Myslel jsem ze jen vymenim motory, ale nevim jestli je uchyceni a prevodovka stejna...Ale pokud by to bylo moc slozite jak rikas tak radeji koupim tu 99 verzi....

To motor,držáky,hlavně celá elektrika,možná i palivová soustava atd....nešel bych do toho......

ahlavně ten zvuk : klep klep klep , proto jsem nikdy nechtel diesela , ani skodovacke TDI ale HDI to je něco jineho , nejlepsi je kdyz jedes nocnim mestem se stazenym oknem a slapnes tomu a slysis ten krasny zvuk naběhu turba ...

... další muj vuz bude jedině HDI , ale pokud možno bez FAPu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...