Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nove lampy P307


hudy

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

ja bych ti zrejme poradil kouknout treba na tu www.kopacek.cz tam je treba napsano i co ty svetla obsahuji.me treba stve,ze ted nemam ve svetlech mlhovky a nejsou elektricky stavitelny!takze bych koukal i na tohle.Jinak si myslim,ze jsou vsechny do 7tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasa a nadhera elegancia a dokonalost :super:potlesk

nadhera jedny aj druhe hoši je to parada :) uvažujem tiež o angel eyes len neviem sa tiež rozhodnut pvovodne by som chcel tie čo ma Vlada 307 to maličke je hmlovka však uplne pri znaku levika? čo som pozeral tak stoja 11400,-SK čo je dost preto pozeram že hudy uvadza cenu okolo 8000,- za predok aj ked je to v českych a v prepočte je to okolo 10000,-sk čo nieje velky rozdiel ale otazka? hudy maš v tom aj hmlovky tiež prepač ale neni to dobre vidno na tej foto ale zda sa mi že ano tiež take maličke po vnutornej strane sa mi to tak vidi tak mam opet dilemu ale krasne su to sa musi nehat hudy ma plus preto že si pomenil cele osvetlenie čo je klobuk dolu krasa a hlavne to tretie brzdove diodove su predsaj krajšie a lepšie to žiari aby ta bolo vidno že brzdiš nech ti niekto nevleti do tych novych svetiel lebo by to bola škodaaaaa... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak sorry až terauz čitam hudy že tam predsaj nemaš hmlovky tak sa mi to dobre marilo .... škoda ale tak možeš to riešit extra hmlovkami aj ked mat to už v jednom nieje zle ked neni velky rozdiel v cene inak potom tie Vladove 307 su origoš na tie som pozeral hned ... aj to sa mi na nich pači ža maju blinker na kraji a hmlovečky v kutoch je to krasa ale samozrejme krasne su aj hudyho lebo to ma komplet dokola cele krasne presvietene :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak neboj!ja premyslim,ze poridim ty na kopacek.cz ,ptz jednak jsou tam mlhovky a jeste navic jsou elektr.stavitelny!ja je ted mam mam bez mlhovek a napevno,bez stelovani!tudiz je mam jeste snizeny vic nez normalne,ptz kdyz mam plny auto,tak bych svitil do nebe-)) a navic tam chci potom dat xenony,tak je chci mit stavitelny:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...