Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Proč spíná paliv. čerpadlo po vypnutí motoru???


piloun

Recommended Posts

Zdravím,

drobný dotaz - když chcípnu motor, tak po pár vteřinách (cca 30-ti) mi na chviličku sepne palivové čerpadlo. Proč to? Ulevuje si od tlaku? :myslim Po delším sledování jsem vyzjistil, že to neudělá úplně vždycky, ale tak v 95 %.

Dík za odpovědi. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzij hledani, je to tady rozebrany, z nejvetsi pravdepodobnosti se uzavre privod paliva, tyka se to asi na vyzvu imobilizeru jako druh zabespeceni, me to dela, taky, usoudil sem tak, ze sem nechal klicek ve skrince, a udelalo to za dlouhou dobu, jak mila ale hned vystoupim a zavru auto udela to asi za 5 sec. takze to komunikuje s imobilizerem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr: tím chceš říci, že si dotlakuje??? To se mi zdá divný, jelikož když po čase jdu opět nastartovat, tak si znova celkem dlouho dotlakovává.

Jogin: zaráží mě ale že to udělá tak v 95%, tzn. né úplně po každém chcípnutí motoru. Kdyby to souviselo se zabezpečením, tak by to přec muselo udělat vždy, né!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to uplně normální - koukni sem -

Jinak bych jen dodal že mi v servise potvrdili že je to opravdu věc imobilizeru protože jim jeden zákazník přijel s tím že mu to přestalo ty zvuky vydávat a že se asi něco rozbilo, nasledně zjistili že odpojil imobilizer a proto to už nedělá

[upravil dne 20/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Je to uplně normální - koukni sem -

Jinak bych jen dodal že mi v servise potvrdili že je to opravdu věc imobilizeru protože jim jeden zákazník přijel s tím že mu to přestalo ty zvuky vydávat a že se asi něco rozbilo, nasledně zjistili že odpojil imobilizer a proto to už nedělá

[upravil dne 20/8/07 Radek Hurvajz]

Tak, tak, imobilizer, je imobilizer :D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Je to uplně normální - koukni sem -

Jinak bych jen dodal že mi v servise potvrdili že je to opravdu věc imobilizeru protože jim jeden zákazník přijel s tím že mu to přestalo ty zvuky vydávat a že se asi něco rozbilo, nasledně zjistili že odpojil imobilizer a proto to už nedělá

[upravil dne 20/8/07 Radek Hurvajz]

Díky za odkaz. Pokoušel jsem se už tu na fóru kolem toho něco najít, ale toto jsem nenašel. :myslim

Ten imobilizer se mi tak trochu nezdá jelikož, jak už jsem psal výše, to neudělá úplně vždy. Zrovna včera jsem měl menší popojížďky a tak ze 7 chcípnutí mi to jednou neudělalo. To by přeci muselo udělat po každém chcípnutí né???!! A pokaždé jsem udělal to samé, chcípnul, vyndal klíček a už jen poslouchám.

Proč to zjišťuji. Nejsem zas takový detailista, že bych řešil každý vrznutí v autě, ale udělal jsem si vypínač na čerpadlo (takový pokus o ochranu pažouta proti lumpům) a nevím zda mám vždy vyčkat až si čerpadlo zavrní či se na něj vykašlat??!

Raději asi budu čekat. Díky všem za odpovědi. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...