Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vetraky chladenia


Janki

Recommended Posts

Precital som si vsetky odkazy o vetrakoch sahar a pod. Ale neviem si poradit s mojimi nefungujucimi vetrakmi. Mam P405 GRDT, ktory je jeden z poslednych kusov, ktore sa v europe vyrobil. Poistku na chladici a ani rele som nikde nenasiel. Neviete kde to moze byt ? Diky:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden z posledních vyrobených kusů, a nemá ABS??? To jsem ještě neviděl... všechny 405-ky nového modelu (od 93), co jsem kdy potkal, ABS měly.

Relé jsou u 405-ky zpravidla zpředu na sahaře, jsou tři - jedno uprostřed mezi větráky, a dvě na krajích. Jak jsou zapojené netuším... pokud mi to nebude fungovat, rovnou si udělám svoje zapojení. Pojistka je v takové rozbočovací krabičce, těsně za levým světlem, ale být tam taky nemusí - párkrát už jsem místo ní viděl propojku (naposledy v neděli, že Hicsi a Fido? :) ). A pokud to auto bylo bourané na předek, může to být ještě úplně jinak - dle fantazie opraváře :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledny vyrobeny, ale break. V 94 sa ale v sedanoch vo vyrobe pokracovalo. Podla schemy tam su 3 relatka. Da sa ich vidiet aj bez demontaze chladica, alebo prednej masky ? Podla schemy su zapojene velmi filigrantsky. Skusim to prejst a ak bude zaujem .... Burane spredu nieje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...