Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Katalogy nahradnich dilu na netu


PetrR

Recommended Posts

Zdravim, je to mozna trosku off topic dotaz a i jsem tu hledal ale nejsem schopen najit. Mel jsem dve adresy www, bohuzel jedna mi vypadla a treba by nekdo vedel. Jedna se o neco podobneho jako je aci.cz taky katalog vyhledavani a dily. Firma je myslmi z Brna Lesne. Zaboha nejsem schopen stranky najit. Kaju se. Nekde tady na foru ta adresa byla ale bohuzel ktery prispevek to byl nevim :-(.

Diky vsem predem za help :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak sem ten link nasel tady na foru. :-( bylo to nekde mezi strankou 1 a 170 jak to tam postupne procitam a ja blbec si ji neulozil. :D Diky za typ na ten benex akorat ten to neni. Acch jo sem ja to ale skleroza. Btw. chci se jeste optat hodne se tu mluvi o diagnostice. P 405 1.6i Kombi Kat rv 1991 monovstrik, tzn pocitam naka RJ. Da se i tohoto typu udelat nejaka ta vyblikavaci diagnostika ci nejaka? A menit termostat bych chtel, jakou doporucujete otevicasi teplotu, nasel sem 82 nebo 89 Celsiusa. Diky za infosky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...