Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sháním INFO o settopboxech


deeper

Recommended Posts

Set-top-box už plně využívám na televizi přes rok a půl... jestli potřebuješ přístroj, tak doporučuji strong, stačí klidně i ten nejlevnější, do cca 2500 Kč, víc nemám zatím cenu do toho dávat. A plně tě uspokojí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co všechno umí, teda kromě příjmu signálu? Slyšel jsem, že se z toho dá udělat kompletní multimediální centrum, kdy jedním ovladačem ovládáš všechny DVD, satelity, tv, domácí kino a dokonce přes to prý lítá net, což se mi nějak nezdá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to umí ty základní, zrovna jsem se zahloubal do stránek co poslal PETA a tam píšou, že umí nahrávat na hadr pořady, posílá je do PC a tak. Tohle mě zajímalo. Tyhle blbůstky mě docela baví a jelikož nemá DVD s rekordérem, tak bych něco podbnýho docela užil........ páč pokud dávají v TV konečně něco dobrýho, tan na druhym programu jde taky něco a pak měsíc nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, tak to takhle ano, ale jak říkám, zatím bych to nějak moc neřešil, protože pokrytí není moc dobré a hlavně se budou měnit formáty, takže koupíš přijímač za 10 tis a pak místo přehrávaných formátů mpeg změní formát na xxxx a máš smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

... jestli potřebuješ přístroj, tak doporučuji strong, ...

Nemám ověřeno, ale jedním koutkem ucha jsem zaslechl, že má veliký příkon (čti: "Hodně točí elektroměrem") :D

Původně zaslal: Jirkap

Jasně, tak to takhle ano, ale jak říkám, zatím bych to nějak moc neřešil, protože pokrytí není moc dobré a hlavně se budou měnit formáty, takže koupíš přijímač za 10 tis a pak místo přehrávaných formátů mpeg změní formát na xxxx a máš smůlu.

To má Jirka pravdu, teď se vysílá v MPEG2, ale bude se přecházet na MPEG4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To má Jirka pravdu, teď se vysílá v MPEG2, ale bude se přecházet na MPEG4

no a je to, proto jsem tenhle dotaz nahodil, půlka lidí šíí s nákupem těch levnej krabiček a zbytek to neřeší, jsem spíš ten co to kupovat zatím nechce, ale zajímá ho to. Kolují o tom fámy a mě se zdály, nektěré docela nadsazené (třeba ta s tím netem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem koukal na diskuzi o digitálním vysílání a přechod na MPEG-4 je plánován za 5let a neví se zda tento formát nebude už v té době překonán jiným lepším, někde prej už zkouší i MPEG-6, to sem si zase vybral téma:grr do toho tam ješě hážou pojmy, kódovaného signálu, pak samozřejmě to lítá ve dvou pásmech, no prostě mazec. Asi tu telku odhlásim úplně a budu jezdit na kole:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píšou ostatní nemá cenu do toho v tuto chvíli dávat peníze. Ještě se to může desetkrát změnit než se zajede nějakej standart. Já bych koupil něco do 2tis, spíš bych se kouknul, aby to mělo přehledný ovládání a dobrou citlivost. Jo a pokud bydlíš v paneláku a máte společnou anténu tak ti to na ní nebude fungovat, budeš si muset připíchnout nějakou pokojovku, případně něco dát na okno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vysilani v MPEG-4 uz bezi. vysilaji krasny barevny monoskop :)

realne nasazeni MPEG-4 za leta a kdo vi jestli, s tim jak strasne rychle padaji ceny elektroniky (a tehle krabicek zvlaste) bych vubec neresil jestli ho umi nebo ne.

zalezi jak moc se na tu bednu hodlas divat, a jak moc chces opravdu neco ukladat. pro zaznam se totiz da pouzit i karta do PC s dekoderem, cena kolem dvojky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: deeper

hele ty máš v hlavě kompletní index českýho netu ne? Nebo spíš jsem já línej to hledat:nevim

A to ještě neznáš Kurta :D :D :D :D :D;) ;)

Někdo mě volal? :)

Tady je povídání: http://www.digizone.cz/set-top-boxy/

A tady recenze: http://www.digizone.cz/serialy/recenze-set-top-boxu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

mam doma STB asi rok a pul a vcelku spokojenost, hodne uzivatelskych info najdes zde

ted bych nic drahyho nekupoval, protoze je obdobi, kdy si to lidi budou muset koupit a tak budou ceny vysponovany

Kupovat to nechci, spíš mě to zajímalo. Navíc bydlím právě v tom paneláku a vůbec netuším, jak to u nás chtějí řešit. Budu muset někdy zajít na tu jejich sešlost :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...