Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozpredam 306 na diely


PeterG

Recommended Posts

1.6 benzin, klima, abs, je to 5dver,

foto, zoznam dielov, ceny su k videniu na www.sportslovakia.com/p306

auto je nedavno po velkej servisnej prehliadke. motor ma vymenene rozvody, olej, filtre.

auto je v bratislave. mensie diely by sa snad dali aj poslat postou, keby bolo treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keby som mal istotu ze po vymeneni dazd senzora mi pojdu stieraze tak ako maju tak ho zoberiem.....

problem je ze tvoje celne sklo sa rozbilo otazne je ci sa senzor neposkodil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som upresnil ze na 100% je kozenny. ale mas pravdu aj ty. povodne nebol. kozenny potah som nan spravil ja. je to z pravej koze, robil som na tom 3dni. takisto som kozou potiahol aj manzetu radiacej paky. vyzera to ako original. robil som to na minuly rok, takze ta koza na nom vyzera skoro ako uplne nova.

ak by bol zaujem dam sem foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeterG

ja by som upresnil ze na 100% je kozenny. ale mas pravdu aj ty. povodne nebol. kozenny potah som nan spravil ja. je to z pravej koze, robil som na tom 3dni. takisto som kozou potiahol aj manzetu radiacej paky. vyzera to ako original. robil som to na minuly rok, takze ta koza na nom vyzera skoro ako uplne nova.

ak by bol zaujem dam sem foto.

toz hod foto. zajima me to :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja by som mal zaujem o trojuholniky na vyskove reproduktory. A takisto o plynove vzpery(pokial su z vyka piatych dveri). Takisto aj o hmlovky, ale potreboval by som aj packu na ovladanie svetiel. Nemohol by si mi sukromnou spravou dat na teba kontakt, som v bratislave aspon raz za tyzden. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...