Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gps a telefony


Piwec

Recommended Posts

No nestačí jen stáhnout mapy, tam jde o samotný systém, mám Tom Tom 5 Mobile, dostal jsem ho na cd, tam je soubor *.sis, který nainstaluješ v telefonu (samozřejmost systém Symbian), spolu s tím se rozbalý základní balík map. Později jsem si sehnal i západní evropu a další, protože v základu jsem měl čr, pl, sr,hu, a to pro moje cesty moc nestačilo:D Jinak co se týče GPS modulu, koupil jsem reciever se SIFr Star III a ten je bezkonkureční, nestalo se mi, že by ztratil signál a mám ho hozený v kaslíku a jak říkám, bez problémů. Navíc i s příslušenstvím (cig. nabíječka), takže jedu pořád:mrk:mrk A za 1.800,- Kč je prakticky zadarmo:mrk A závěrem ještě upozornění, než budeš cokoliv shánět, koukni přesně na svoji verzy Symbianu, protože jednotlivé verze a typy navigací se dělí podle toho, na kterém Symbianu jedou!!!!!! Jinak pokud nemáš Symbian, tak bych se moc do GPSka v telefonu nepouštěl, protože většinou jsou to s*áče jako Wayfinder, apod. které sice fungují i na jiných telefonech, ale sem tam se ti připojí přes GPRS a ta cena je potom moc pěkná:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deeper

A seznámek mobilů, které podporují symbian :myslim by nebyl.

Řeším koupi nového MT a nevím jestli alespoň jeden z nich ten systém má v sobě zabudovaný - konkrétně se jedná o nokia 6300 a SE W880i.

Opravdu hrozný web, ale pro Tvůj dotaz dostatečně použitelný je tady: http://www.mobilmania.cz/Katalog-mobilu/c-1/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deeper

A seznámek mobilů, které podporují symbian :myslim by nebyl.

Řeším koupi nového MT a nevím jestli alespoň jeden z nich ten systém má v sobě zabudovaný - konkrétně se jedná o nokia 6300 a SE W880i.

Seznam Symbian telefonů, včetně jejich verzí je tady :super

Jinak co se týče aplikací a dalších věcí, vše nalezente tady:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...