Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

akcia na disky mam 13


pe3xxx

Recommended Posts

caute vsetci, na stranke wheels4you.sk maju celkom slusnu akciu na disky mam 13. kedze sa mi celkom pacia uvazujem nad tymi 17tkami na moje 406 coupe. presne rozmery su 4x108 7,5x17 et 37 co sa mi dost hodi, pretoze mam vpredu brembo brzdy a tak ci tak tam musim dat podlozky ked tam chcem nasukat nejake disky. nevie mi niekto poradit, ci mi tam cez tie podlozky tie disky zapasuju ked je original disk 7x16 et 12? dakujem za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem nepochopil začátek příspěvku- ty máš na P406 Coupe 13" disky?:o Nebo máš na ty disky připravenejch 13 tisíc?

Pokud použiješ podložky o síle 25mm, tak se dostaneš na ET12, což by bylo v pohodě, ale ta hmota:o Samozřejmě budeš potřebovat jiný šrouby;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ticcino: takto, ja mam original disky 7x16" s et 12 no a tie co sa mi pacia su 7,5x17 s et 32, preto by som tam musel dokupit este aj podlozky/okolo 2cm hrube/

no a to dundee: zle sme sa pochopili ja mam na aute 16tky a "mam 13" je oznacenie disku, je to v podstate jeho meno, ktore som napisal, keby si ich chcel niekto pozriet.

a vies mi prosim ta nieco popisat k tej neodpruzenej hmote? velmi sa do toho nevyznam, ma to velmi negativny dopad? alebo odporucujes tam tie podlozky nedavat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S podložkama nemám žádnou zkušenost,ale určitě se bude auto chovat jinak, než kdyby tam ty podložky nebyly. Stejný kus (rozměrově) podložky a kola má jinou hmotnost a je celkem jedno, z jakýho materiálu ta podložka je (dural je sice hmotově blízko, ale stejně těžší).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...