Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Prevodový olej 406


mirec.dk.406

Recommended Posts

Skúsil som aj hľadanie, ale som nič nenašiel,možno som hľadal zle, chcem vymeniť prevodový olej, kúpil som CASTROL MANUAL SMX-S, označenie má SAE 75W-85, API GL 3/4, asi plná syntetika čo je tam teraz to neviem je to dovoz z holandska a nikto to ešte asi nemenil auto už mám asi pol roka ostatné náplne a filtre som už vymenil dávno, normálne v predajni odporučil mi ho predavač, pozeral do nejakých tabuliek a povedal že to môže byť , ale chcem sa ešte opýtať na Váš názor či to tam môžem naliať ak nie, tak ho vrátim a kúpim iný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

Skúsil som aj hľadanie, ale som nič nenašiel,možno som hľadal zle, chcem vymeniť prevodový olej, kúpil som CASTROL MANUAL SMX-S, označenie má SAE 75W-85, API GL 3/4, asi plná syntetika čo je tam teraz to neviem je to dovoz z holandska a nikto to ešte asi nemenil auto už mám asi pol roka ostatné náplne a filtre som už vymenil dávno, normálne v predajni odporučil mi ho predavač, pozeral do nejakých tabuliek a povedal že to môže byť , ale chcem sa ešte opýtať na Váš názor či to tam môžem naliať ak nie, tak ho vrátim a kúpim iný

Špatně si hledal -

koukni se sem, jsou tam i fotky. Jinak říkají že olej je v převodovce na celou její životnost

[upravil dne 14/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som teraz prednedavnom vymenil spojku. A chlapik co ju menil mi vravi ze ten olej v prevodovke by sa mal tiez vymenit. Takze som kupil 2litre podla navodu tam ma ist 1,9 litra.

No a sranda bola, ze auto sme zdvihli u kamosa co ma servis /ten mi nemenil tu spojku, lebo mal obsadene/ odsroboval napustaci srob a zacal sa valit olej odtial. Celkovo sa vylialo 3litre :o:o:o:o

nechapali sme :bojim:bojim:bojim

ale naspat som nalial len predpisanych 1,9L.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak olej vymenený, na tej flasi bolo originál urobené nalievacie hrdlo taká tenká rúrka, nalial som to cez odvzdušňovací otvor a v pohode, katalyzátor tiež akurát sa musela ešte dorobiť rúra z jednej a druhej strany lebo bola krátka ale ináč dobre, dúfam že vyrží dalších aspon 100tis km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...