Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přiškrcení motoru


Guest dsc.mathew

Recommended Posts

Guest dsc.mathew

zdravím,nechal jsem si přitáhnout z německa 106 s16..nemohl jsem se dočkat,co bude umět ten motor,ale co čert nechtěl,motor je přiškrcen,takže to tak nejede..je náročný to zase vrátit na původní stav?..moc děkuju:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No že se v německu prodávaly motorky seškrcené na 100PS vím, ale škrcená auta?? :o No doufej že je fakt škrcené a že nemá vylágrovaný motor.. Pokud to je plynovým lankem, tak budeš mít určitě někde u škrticí klapy nebo plynového pedálu nějaký dodatečný doraz, aby si nemohl otevřít klapu sání na plno.. Což přece poznáš, ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dsc.mathew

ten motor je v poho...pulka veci je tam novejch..ten mechanik rikal ze je to zaskrceny,ale uz jsem se nedozvedel jak...tak jen jsem se chtel zeptat,jestli jsou nutny velky zasahy nebo to je problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se škrtí výkon od výroby, tak to problém je, používájí se třeba jiné vačky, jiná řídící jednotka, případně mechanické clonky sání. Ale pokud to někdo dobastlil doma v garáži, tak to asi půjde uvézt do původního stavu bez problémů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...