Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uz zase chcipame


lukash

Recommended Posts

Tak po roce relativniho klidu se mi minuly tyden objevil stary problem, ktery ( jak jsem marne doufal ) byl jiz odstranen. Opet mi zacal chcipat motor, a to za situace kdy vyslapnu spojku nebo zaradim neutral. Predminuly tyden v nedeli, pri ceste z Brna, jsem odbocil z dalnice na benzinku a pri dojizdeni na parkoviste to chciplo poprve. Pak cely tyden nic, zadny naznak kolisani otacek, az vcera cestou z prace to chciplo trikrat. Dnes se chystam na diagnostiku, nenapada vas cim to muze byt? Je to hodne nepravidelne ( zatim, oproti tomu co se delo vloni ), takze se obavam ze v servisu se to neprojevi... asi nemusim psat jak jsem pekelne nasr... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

no asi tě nepotěším - já to řešil resp. řeším u golfa 1,4i cca 2 roky - vyměneny 2x rozvody, klínové řemeny, svíčky, výfuk a chcípe to pořád - na diagnostice cca 6x a vždy "OK" - nikdo si s tím neví rady:roll

No krome vyfuku mam vsechno co popisujes cca 4 mesice nove...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Minooo

hmm poradím ti ak môžeš zbav sa toho, my sme mali ten istý problém vymenili ale 5 vecí nič nepomohlo auto vždy išlo týždeň a zas všetko od znova. Či sme s tým boli v pežote alebo nie nikto na to neprišiel :myslim

Docela radikalni reseni, ktere nepreferuji. Celkove jsem s autem dosti spokojen, duvod k prodeji tedy nevidim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem si vzpoměl, že něco podobného řeší kamarád na Fordu Mondeo... Auto jede jede a najednou chcípne a nejde nastartovat, pak cca po 3 hodinách zase chytne...Měnil pal. filtr ale žádná změna....Ted to má v servisu, tak kdyžtak napíšu co to bylo..Ale je možné, že to spolu nemá nic společného..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soused řešil na octávce,tomu to chcípalo na neutrál,ale už si nepamatuji čím to bylo,něco podobného se řešilo i u Lagun II,taky chcípne na neutrál a tam za to asi může čidlo horní úvratě(snímač otáček)podívej se- www.renaultclub.cz ,sekce Laguna II,podívej se i po jiných clubech,možná tě trochu poradí:papa,ale mechanický problém to asi nebude,spíš nějaké to čidlo,vadný konektor atd

[upravil dne 14.8.07 zaza]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to ďálo taky ale mám šikovnýho mechanika-vzal ňákej sprej zastrčil ruku za motor-1,6 benzín poručil mě ať držím otáčky na 3000 a párkrát někam cáknul a od tý doby mám pokoj-cca 3 měsíce ještě si vzpomínám že mluvil něco o ňáký klapce tak hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Minooo

hmm poradím ti ak môžeš zbav sa toho, my sme mali ten istý problém vymenili ale 5 vecí nič nepomohlo auto vždy išlo týždeň a zas všetko od znova. Či sme s tým boli v pežote alebo nie nikto na to neprišiel :myslim

.....z vlastní zkusenosti ti radím to samé, hlavně než začneš sypat prachy do černé díry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...