Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poraďte co je příčinou - při jízdě nepříjemný zvuk


Guest MMMMM

Recommended Posts

Tak už jsem si postupně dal podle svého gusta vozidlo. Tlumiče byly ok ale vzadu bylo nutné vyměnit tyčky stabilizátorů. Jenže pravo vzadu slyším při nerovnostech podobný netlumený ráz jako před tím než jsem vyměnil tyčky stabilizátorů. Vše jsme prohlédly, vše dotáhly,zkontrolovali, vše vypadá ok. Nicméně když jedu po panelce nebo nerovnostech stále cítím takový zvuk jako když plandá zadní plato a jde to od pravého zadního kola. Něco jako když by nebylo kolo na tlumiči a plandalo volně, nevím jak to mám popsat. Ale vše je ok. Nenapadá vás co by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zatáčkách sedí, kdyby né to by to mohlo být? Pouze když jedu po nerovnostech když je třeba shrnutý asfalt po kamiónech tak se auto rozhýbe ale to je asi dané 17" kolesy.

[upravil dne 13.8.07 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte náhodou jestli tato závada sjíždějícího krytu může být i na P407?

Zatím nemám možnost to hodit na rampu. Jsou tlumiče podobné kontrukce s tím krytem také u 407?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dnes prolezl a na tlumiči je skutečně gumový vlnovec, tak kde mi to klepe nebyl pevně přidělán k té vrchní části. Tak jsem použil silion a testuji, že by podobný problém jako na 307?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravdu to bylo tím,jsem šťastnej jako blecha,že to není nic vážnějšího.Ted je to teprve pohodová jízda. Díky za rady

[upravil dne 18.8.07 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak se domnívám že jsem na to přišel, zatím jsem při jízdě neslyšel to co se doposud ozývalo, ale musím to testovat déle abych nepředbíhal. K zadnímu kolu vedou hadice, jedna z nich je obtočená pérem (tu jsem přichytil ale ta to asi nedělala). Pak je tam jedna taková silnější a z tvrdé gumy a ta prochází takovým obdeelníkovým okem a v tom oku prostě plandá (což je dobře) ale dělá to strašné rány. Tak jsem ji k tomu oku stáhnul elektrikářskou umělou zoubkovanou páskou (taková na ty zoubky). Udělal jsem to pro jistotu na obou stranách a také i jiné hadice. Ale obávám se že se hadice musí pohybovat když se pohybuje kolo, tak se obávám aby se mi nějak neutrhla. Zítra tam chci dát kovové eska pásky neco trvanlivějšího že umělé. Co si myslíte o tom pohybu té hadice v tom oku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám podobný problém, ale kryt tlumiče to určitě není (už je mám přichycené).

U mého auta se při rychlosti 70km/h a vyšší ozývá takový plácavý zvuk, něco jako když vlaje něco ve větru. A fakt nemůžu přijít na to, co to může být. Nesetkal jste se s tím někdo náhodou taky? Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...