Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrakoviště na peugeoty Praha 8


Holly

Recommended Posts

Nedávno jsem se dozvěděl, že v Praze 8 by snad mělo být vrakoviště na peugeoty, prý někde nad Bulovkou, snad přímo v ulici U Stírky. Občas jsou tam prý k vidění zajímavé kousky. Škoda, že už jsem prodal 205ku, to bych se tam zajel podívat, ale stejně se tam už nějakou dobu zaměřují jenom na 405ky. Takže kdybyste někdo potřeboval...........;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

V Čečelicích je sice vrakoviště, ale taky autodílna a lakovna :super:mrk:mrk:mrk

Jen bych teď potřeboval do dílny zapůjčit "slona" (čti jeřábek na vyndání motoru), páč nám lehce zavazí 305ka a motor se bude vyndavat ve středu...

jestli máš ještěrku(čti vysokozdvižný vozík) tak si pro mamuta přijeď:D

[upravil dne 13/8/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Pe.Tr: Ještěrku má soused, ale cesta do Brandýsa a zpět by zabrala celej den:D

EDIT: Dal by se odvézt na vozíku za osobákem?:myslim

[upravil dne 13/8/2007 Dundee]

eee pač bysme ho na ten vozik nedokazaly zvednout a i kdyby jo ,musel bys mit valnik na bvp(bojové vozidlo pěchoty-to je pro ostatní) , nebo ti ho v praci pučí? ale osmi kolu doma asi nemáš co.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel: Teď už je to dobrý, ale celý dopoledne v práci jsem byl jak zmlácenej a skoro jsem ani neudržel v ruce šroubovák:D:D:D

P.S.: Asi ti trochu šoupneme káru, abysme Míčko dostali pod trám u stodoly, další větev ořešáku riskovat nehodlám, jedno trápení stačilo;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Holly: To byl vtip?

Pe.Tr: Mi ani nemluv, po nedělním řádění v Čečelicích mám ještě teď následky a Dundee možná taky...

Jasně že jo, když jsem si přečetl, co zas Bohouš chystá, tak mi to nedalo. Kolik těch aut už před barákem rozebrali? Tři?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Marcel: Teď už je to dobrý, ale celý dopoledne v práci jsem byl jak zmlácenej a skoro jsem ani neudržel v ruce šroubovák:D:D:D

To já zase celý dopoledne prospal a v práci jsem měl taky ztížené pohybové schopnosti...

Původně zaslal: Holly

Původně zaslal: Marcel505

Holly: To byl vtip?

...

Jasně že jo, když jsem si přečetl, co zas Bohouš chystá, tak mi to nedalo. Kolik těch aut už před barákem rozebrali? Tři?

No jo, když se daří tak se daří.

Před barákem je to nejlepší...

[upravil dne 14/8/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...