Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 - Jak na To ?


egresovic

Recommended Posts

Pe.Tr: co já vím, tak na 406 na netu nic nekoluje ... mám v plánu si jí obstarat, ale chce to prý tu novější verzi (2000rok tušim) - prý v té první bylo dost nesrovnalostí ...

Escaper: tak si ježíškovi napiš o "Peugeot 406 - Jak na to" a pak mi ji prodej za polovic, jako "Nevhodný dárek" ... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Pe.Tr: co já vím, tak na 406 na netu nic nekoluje ... mám v plánu si jí obstarat, ale chce to prý tu novější verzi (2000rok tušim) - prý v té první bylo dost nesrovnalostí ...

Escaper: tak si ježíškovi napiš o "Peugeot 406 - Jak na to" a pak mi ji prodej za polovic, jako "Nevhodný dárek" ... :D:D:D

tak ji koupime napul a ja si ji naskenuju,přida se někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Neon

Pe.Tr: co já vím, tak na 406 na netu nic nekoluje ... mám v plánu si jí obstarat, ale chce to prý tu novější verzi (2000rok tušim) - prý v té první bylo dost nesrovnalostí ...

Escaper: tak si ježíškovi napiš o "Peugeot 406 - Jak na to" a pak mi ji prodej za polovic, jako "Nevhodný dárek" ... :D:D:D

tak ji koupime napul a ja si ji naskenuju,přida se někdo?

Já bych byl pro ... kdyby sis ji naskenoval, klidne zaplatim 2/3 ceny ... ;) Anebo napíšeme do sekce -> modely, kdo se přidá, ale to scanování není moc legal, takže to nebudeme moc troubit, ale nějak chytře to musíme obejít a popsat jinak ... :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 egresovic - tisíceré díky mladíku ... moooc pomohlo

Pro ostatní - megaupload - kliknu na link, opíšu "tajný kód" (tři barevná písmenka) do rámečku, kliknu download A POČKÁM !!! cca 45 sec. je tam odpočet ... tak jako ostatně při téměř každém stahování. A pak znova kliknu download ...

A na Rapidsharu - to bude tak zhruba to samé, akorád "tajný kód" je tuším čtyřmístný a může vám to napsat, že máte čekat třeba 120 minut ... ale přesně to nevím, páč mám Premium :roker

Ještě jednou dík egresovic

[upravil dne 14/8/07 Globe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...