Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozdílné značky na oknech


purkmistr

Recommended Posts

Dneska sem si všiml, že u řidiče a spolujezdce mám rozdíkné logo výrobce. myslíte že je to schválně a nebo byly okénka už měněné? Jinak ostatní jsou stejné i č 8 tj 1998, jen ty dvě. Mám podezření že řidičovo okno bylo měněno protože samotné číslo je 0 a to je rok 2000 ne? ví někdo? Na všem je logo peugeot:myslim

[upravil dne 11.8.07 purkmistr]

post-0-14109596183403_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okno bylo 100% menene! Rok vymeny 2000, mozna bylo ruplny od kamenui nebo tak, mozna byl bouchnutej autak ze stranA nezda se me ani to cislovani u ostatnich oknech oproti ridicovymu oknu, ja mam vsechny cisla kompletne stejny i stejny loga, a napisy pod nem, kromne predniho to mam meneny, kaminky sou svine :D

[upravil dne 11.8.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky jsem si všiml rozdilnych značek skel na svym autě a porovnal jsem svoji starou 406 combi , new model 406 combi tchana a 306 combi z 99 dedečka , a všichni to mame takto: Roky vyroby sedí všem , všichni mame okno u řidiče a spolujezdce Splintex a ostatni okna Sekurit.

Purkmistr : to okno 0..... je měněné , ale můe to byt třeba po vykradeni , nebo po bouračce , to je ruzne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno jo , to vypada ze auto bylo bud bouchle a okna jsou tam davana nejaka z vrakace ze dvou ruznych aut, ale pokud myslis ze bouchle nebylo, tak spis ho nekolikrat navstivili zlodeji, jednou od spolujezdce a jednou od ridice. Ja mam krome celniho skla, ktery vim ze bylo meneny na vsech oknech stejny loga a stejny ciselny kody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

mno jo , to vypada ze auto bylo bud bouchle a okna jsou tam davana nejaka z vrakace ze dvou ruznych aut, ale pokud myslis ze bouchle nebylo, tak spis ho nekolikrat navstivili zlodeji, jednou od spolujezdce a jednou od ridice. Ja mam krome celniho skla, ktery vim ze bylo meneny na vsech oknech stejny loga a stejny ciselny kody

Takze to znamena, ze auto mohlo jit prez strechu a jsou menena vsechna okna z jednoho auta ... ??:myslim:myslim:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to snad ne :D , tem trem zbyvajicim stejnym sklum bych veril ze jsou origos a ty co jsou jiny, jsou holt nahrady za rozbity skla, kdo kdy a jak je rozbil uz holt zustane nezname

Jinak pokud se na to clovek zameri, tak na vrakaci se daji sehnat za rozbite sklo zase stejna skla, takze nikdo nic nepozna, me kamion kdyz jsem ho predjizdel rozbil kamenem zadni bocni okynko a na vrakaci jsem sehnal jine se stejnou znackou i stejnym kodem roku, takze i kdyz jsem rozbite okno mel, nikdo nic nepozna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozbyte okno, nic nemusi znamenat, ale urcite naznacuje, ze si clovek ma dat pozor co kupuje , a mel by se torchu zamerit na tu cast kde je kod, a ciselna rada vyroby jina! Kazdopdne ja se pise vis, ja mam kody stejny, i loga vse na vsech oknech, krom na prednim tam mam splintex, ale splintex vyrabi dokonce ted uz okna montovany v dilne na puegeot do novych vozu, co sem koukal po autosalonech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim co s tím bylo ale kupoval sem to od 1. majitele z německa a podle prohlíky v peugeotě v OL auto bourané nebylo. servis mi na tom dělá známí co tam dělá a prohlídku mi zařídil, ale nikdo není určitě neomylný a já si na auto nemůžu stěžovat, je to spolehlivej krasavec:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...