Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrakoviště


Stiv

Recommended Posts

Včera byl čas a tak jsem se vydal na vrakoviště k Novému Městu nad M. do Šonova. Upřímě byl jsem zklamán tech chlápek co si tam hraje na vedoucího je příjemnej jak "vlez mi do pr**le" o ochotě ani nemluvim... Pořád si dál to svoje a ani nemel zájem jít snáma nic méně vyslal s náma jednoho kolegu a ten to snáma i v dešti prošel a co sme si řekli tak sundal. Peugeotu pomálu asi 4 možná 5 kousku no slabota..a to mi někdo řikal že to tam je zaměřený na francouze..každopádně většinu věcí sme tam sehnali, jak ale řikám chování toho blba bylo otřesný:D

Máte někdo taky nějakou zkušenost? Popřípadě nevíte kde by bylo nějaký vrakoviště v Kralovehradeckym a Libereckym kraji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stiv

Včera byl čas a tak jsem se vydal na vrakoviště k Novému Městu nad M. do Šonova. Upřímě byl jsem zklamán tech chlápek co si tam hraje na vedoucího je příjemnej jak "vlez mi do pr**le" o ochotě ani nemluvim... Pořád si dál to svoje a ani nemel zájem jít snáma nic méně vyslal s náma jednoho kolegu a ten to snáma i v dešti prošel a co sme si řekli tak sundal. Peugeotu pomálu asi 4 možná 5 kousku no slabota..a to mi někdo řikal že to tam je zaměřený na francouze..každopádně většinu věcí sme tam sehnali, jak ale řikám chování toho blba bylo otřesný:D

Máte někdo taky nějakou zkušenost? Popřípadě nevíte kde by bylo nějaký vrakoviště v Kralovehradeckym a Libereckym kraji?

to nevím, ale u mě se dá taky sehnat dost dílů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě překvapuješ.Občas tam jezdím pro díly a nemůžu si stěžovat.Jsou levní a co tam neseženu tak mi aspoň poradí co je ještě dobrá cena a co už ne. A taková zajímavost prodávají tam Gutmana205Mi16 s čiplou ŘJ a závodním rámem,prý orig.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jiři II.

Tak to mě překvapuješ.Občas tam jezdím pro díly a nemůžu si stěžovat.Jsou levní a co tam neseženu tak mi aspoň poradí co je ještě dobrá cena a co už ne. A taková zajímavost prodávají tam Gutmana205Mi16 s čiplou ŘJ a závodním rámem,prý orig.

kde to je přesně? :D:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam byl ted podruhý a nic moc teda...loni jsem tam koupil hliníky na zimu a to byl docela ochotnej to mi snima i pomoch až k autu ale ted teda to byl otřes...nevim třeba ho něco nasra** nebo neměl svuj den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RomanP

Když už tohle téma vzniklo, nebylo by dobrý sem psát vrakáče z celé ČR ?

Nebo prozatím alespoň něco okolo západu Prahy :aut

Vím o jednom v Kladně, ale jestli je dobrý, nebo ne, netuším.

Spíš mě napadá vytvořit přímo sekci VRAKOVIŠTĚ a tam psát vše co se toho týká, i zkušenosti. Ale mám pocit že už to tu někdo zkoušel

[upravil dne 13/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: RomanP

Když už tohle téma vzniklo, nebylo by dobrý sem psát vrakáče z celé ČR ?

Nebo prozatím alespoň něco okolo západu Prahy :aut

Vím o jednom v Kladně, ale jestli je dobrý, nebo ne, netuším.

Spíš mě napadá vytvořit přímo sekci VRAKOVIŠTĚ a tam psát vše co se toho týká, i zkušenosti. Ale mám pocit že už to tu někdo zkoušel

[upravil dne 13/8/07 Radek Hurvajz]

Ano, už se to tu zkoušelo. Stačí kliknout na Hledání aa napsat vrakoviště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...