Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Něco řinčí ve středním panelu pomóóóc


Kulíšek

Recommended Posts

Zdravím všechny :papa :papa

I když ma můj pažoutek najete teprve 20 500 km, objevuje se mi řinčivý,klepavý(nevím jak to správně napsat) zvuk někde z podkapličky u displeye. Oziva se to pravidelně prvních cca 5 - 10km pak to přestane. Hlavně při nižších otáčkách kdy jde motor na těžko a vibruje a nebo po přejezdu nerovností. Vypadá to jako konektor svazku který by mohl o něco drnčet:(.

Otázka na KONGA, ten má zmáknutou zborku rozborku dílu v interiéru, jak šikovně sundat kapličku. Kde jsou nějaké zobáčky?

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Kaplicku sundal sejnoduse tak ze za ni zatahnes nehoru za ten "ksilt" u predniho okna jsou napruzene plisky a smerem dal do interieru jsou plastove zobacky zasunute pod dalsi plasty ve kterych je radio, ovladani ventilace....

Jo díky za odpověď, snad tam něco nezlomím:mad:. Taky jsem uvažoval že bych to potom dal na silikon, protože tu kapličku mám docela na volno, asi ty plíšky jsou málo napruženy.

A z jiného soudku na Escapera, foto přívodu vzduchu k filtru jak jsi chtěl vidět jsem dal na fórum tuning, tak nevím jestli jsi to už zkouknul? Když tak vlož fotky jak jsi to pořešil ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...