Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hladina oleje


Mateso

Recommended Posts

Podívej se jakou máš na tom budíku ikonu. Pokud je tam něco co připomíná měrku (buď svislá tyčka nahoře zahnutá doprava s kapkou na konci a dvěmi podélnými čárkami - případně šikmá tyčka připomínající hůl s kapkou), tak je to hladina oleje a ta ukazuje při zapnutém zapalování a nenastartovaném motoru.

Pokud tam máš něco co připomíná trubičku teploměru s kapkou na dolním konci, tak je to teploměr oleje a ten samozřejmě ukazuje jen za jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehh, nejsem si úplně jistý, jestli to umí ukazovat obojí.

Podle seznamu ikonek používaných v Peugeotech (které jsem tu kdesi na foru našel), se používají dvě rozdílné ikony. Není tam žádná, ve které by bylo zakomponováno obojí. Z toho usuzuji, že ten budík měří buď hladinu, nebo teplotu, ale ne obojí.

Pokud má někdo jinou zkušenost, rád se nechám poučit.

Například mně to ukazuje jen hladinu, teplotu ne...

[Editován dne 8/10/03 Gotrek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam v P 605 ikonku šikmou s teplomerem a na konci je kapka. Cifernik je od 40 - 150 stupnu Celsias © teplotu mi to za chodu motoru neukazuje i kdyz je ohraty. ukazuje to jen hladinu oleje kdyz se zapne zapalovani!!Vym ze mam jedno cidlo zespodu na vane motoru ale tipuji ze to bude prave to na teplotu takze to bude nekde asi preruseny ale vubec netusim kde by mohlo byt to cidlo na hladinu oleje!!!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...