Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot-Totální sračka


Saffrin

Recommended Posts

Dobrý den.Nechci tady brát lidem iluzi že mají dobrý auto...Mě osobně se třeba líbí Peugeot 207cc,ale nikdy bych si ho nekoupil...

Totiž francouzská auta /Citröen,Renault,Peugeot/ vidim nejčastěji v odstavným pruhu.

Všichni lidi který znám a mají peugeot,na to nadávají.

Když vidim peugeota s nadzvednutou kapotou a převozní značkou

(asi z Německa),nevim co si mám myslet...To samí i Renault a Citröen..Pokud má někdo jinej názor ať napíše,ale myslim si že francouzský auta radši nekupovat nebo nastanou problémy.:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

post-0-14109596172463_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když se ti Peugeot nelíbí a nemáš nám o něm co říct tak jdi někam jinam;)

Já myslím že jsou na tom všechny značky podobně

Jo a pokud tady chceš existovat s náma tak si přečti pravidla, tohle patří do uplně jiné sekce a ne do "Nové Forum"

[upravil dne 9/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic, ale my jsme doma měli, Audi, Seat, FIat, Ford, Škoda, WV...

Z uvedených aut:

1. Seat: Model Cordoba.. Fungl nová sjela z auta přihlásila se a sedli sme že odjedeme.. Neodjeli jsme.. 3x se měnil imobilizér, jednou čerpadlo paliva a milion dalších věcí.. PO 2 letech šla pryč..

2. Audi: Starší model 80.. NIcméně na tom autě každý týden něco svítilo nebo blbé fungovalo.. Vydržela nám 5měsíců a pak smenevydrželi..

3. Fiat: To je snad nejhorší značka kterou znam.. Jak sem psal o SEATu tak tady odešel pro změnu celý motor.. jednalo se o převzetí leasingu funglovky Fiat Brava..

FORD: Co modelto originál.. Jeden je super jinej zase ne.. Třeba jsme měli Fiestu a ta byla super teĎ máme mondeo rok 2003 a je to plečka neskutečná.. momentálně je na dílně kvůli výkonu.. najeto 38tis km.. takže nekupovat

Škoda Octavia jejíž jsme majitelé není špatné auto, ale po 7letech co jí máme i přes pravidelný servis se s ní bojím jezdit.. NEsedí, tluče něco v mototru, Výměna Lambdy asi už 4x, najeto 230000km a celkově to auto je hrozný už jenom co se týče pohodlí.. a to máme téměř plnou výbavu..

WV: JEdná se o auta stejně jako Škoda atd.. v podstatě to samý.. Strýc má nového Passata a nadává dnes a denně jakej je to křáp a ksindl..

no a teď PEugeot.. J8 osobně vlastním 406 rok 1996 a jsem s ní maximálně spokojen.. pohodlí je nesrovnatelné s ostatními značkami. Motoricky je auto v pohodě.. Výměna svíček, filtrů, oleje.. zkrátka rutina.. To auto je za prvé krásné za druhé bez probůémů.. POkud problémy nastanou dají se v podstatě a ve většině případů poměrně lehce odstranit protože jsou to stále ty samé známé závady (Až na vyjímky pro rejpaly)..

Můj názor je takový že po 406 si opět koupím Peugeot např.: 607? 407 to jsou auta, která za to stojí a ne Audi A8 ve které mě ze sedačky bolí zadek...

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantíci třeba mají svý mušky, ale na cestě tě právěže většinou nenechají, což je jejich velký plus (doufám, že nepotvrdím výjimku ;)). Rozhodně jich na krajnici žádný hejna nestávají.

Estli máš potřebu, tak si běž blít jinam. :aut

PS: Jinak naprosto souhlasim s Hurvajzem, takový téma je úplně o ničem a mělo by se zavřít.

[upravil dne 9.8.07 Ferin007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám autoškolní 406 1,8 16V r.v. 96, najeto 240 000 km.Od 140 000 km jezdí na LPG. A závady? 1x měněná zapalovací lišta, měněny tlumiče, měněna řemenice na motoru, měněna spojka, 2x kosti na přední nápravě a 1x na zadní a 1x měněný motorek ostřikovačů. Momentálně nefunkční motorek zámku kufru, takže se zamyká a odemyká klíčem. Myslím, že jsem na nic nezapoměl. Ať si udělá každej obrázek sám. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám že se mi nelíbí,ale nevím proč na něj všichni nadávají.Jak říkám.Nemám s ním žádnou osobní zkušenost,ale četl jsem statistiky odtahových služeb,tušim v nějakým časopise,a nejčastěji odtahujou právě francouzský auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Saffrin

Dobrý den.Nechci tady brát lidem iluzi že mají dobrý auto...Mě osobně se třeba líbí Peugeot 207cc,ale nikdy bych si ho nekoupil...

Totiž francouzská auta /Citröen,Renault,Peugeot/ vidim nejčastěji v odstavným pruhu.

Všichni lidi který znám a mají peugeot,na to nadávají.

Když vidim peugeota s nadzvednutou kapotou a převozní značkou

(asi z Německa),nevim co si mám myslet...To samí i Renault a Citröen..Pokud má někdo jinej názor ať napíše,ale myslim si že francouzský auta radši nekupovat nebo nastanou problémy.:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

To že stáli Peugeot v odstavném pruhu, nebude to tím, že vezou malé děti a ty chtějí na záchod? A tak se řidič(otec) otevřel kapotu a díval se na motor(kontroloval)? Ptal si se těch lidí? Zastavil si? Asi ne! A co máš za auto Ty??? Já bych to tak hrozivě neviděl. Co jezdím, tak jsem takové množství Peugeot neviděl stát v odstavném pruhu, jak je to tady líčené!! Myslím, že Peugeot je spolehlivé vozidlo. V rodině máme dva a nikdy nikoho nenechal stát nikde!:super:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, auto mám téměř 3 roky a NIKDY mě nikde nenechalo a to toho poslední dobou najezdím docela dost. Co za celé 3 roky odešlo byl chladič, jinak měním pouze spotřební věci. Své mouchy to samozřejmě má, ale co bych taky mohla chtít po více jak 10let starém autě :P .

Myslím, že nezáleží ani tak na značce auta, jako spíš na jaký zrovna narazíte kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Jak se zpívá jedné písničce v pohádce (Princové jsou na draka) Statistika nuda je, má však chybné údaje.... ;)

Chybne??? ze me se na zkousce teda snazili vymamit neco jineho.....

jinak jsem toto vlakno moc nepochopila.....proc jsou ty auta tak hrozny? Chces nam tim neco sdelit? nebo proc jsi to vubec psal? a vubec mrknul ses tu nez jsi to napsal? :) problemu s temito auty je tu popsano habadej ;) a vetsinou i reseni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A stejně to fakt většinou záleží na lidech a na jejich přístupu k údržbě vozidla.Osobně si myslím že u nás v ČR se moc intervaly výměn dle servnisního manuálu od výrobce vůbec nedodržují(max když jsou to garanční prohlídky u nového vozu) a většina lidí na to kašle a s autem jen jezdí...Tak pak se není čemu divit,že se občas nějaký ten díl poser..,když už tam měl dávno být nový!....ale že bych někdy viděl špalíry Peugeotů odstavených u krajnice--to fakt ne!:aut::roker

[upravil dne 9/8/2007 Pája Rybišár]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pája Rybišár

A stejně to fakt většinou záleží na lidech a na jejich přístupu k údržbě vozidla.Osobně si myslím že u nás v ČR se moc intervaly výměn dle servnisního manuálu od výrobce vůbec nedodržují(max když jsou to garanční prohlídky u nového vozu) a většina lidí na to kašle a s autem jen jezdí...Tak pak se není čemu divit,že se občas nějaký ten díl poser..,když už tam měl dávno být nový!....ale že bych někdy viděl špalíry Peugeotů odstavených u krajnice--to fakt ne!:aut::roker

[upravil dne 9/8/2007 Pája Rybišár]

Nesouhlasím s tebou. Lidi by do servisu jezdili, ale i tady na fóru bylo mnoho článků o kvalitě servisu. Tak si to raději každý udělá doma, pokud je to jen trošku možné. Ty tam jezdíš? Já jen nejnutnějších případech = geometrie apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na starosti 12 Peugeotů, ročně najedou celkem asi 700 000 km, moje bilance se tedy týká asi 5 až 6 000 000 km a Peugeoty jsou spolehlivé. Nebudu tady psát konkretní situace, to by bylo nadlouho, ale uvedu akorát tři situace, kdy nepojízdné auto způsobilo nějaký problém:

- Partner, najeto 320 000 km, praskla přední pružina na lesní cestě - opravili v Benešově do druhého dne

- 406, najeto nasi 300 000 km, dodělávaná klima, zadřel se kompresor, opraveno použitím kratšího řemene, jezdí dál bez klimy

- 406HDi, najeto asi 80 000 km, zblbnul imobilizér, odtah z firmy do servisu

Jindy nás Peugeot nevyšplouchl, samozřejmě závady se stávají, ale dojelo se do cíle.

Na jednotlivých autech je nyní najeto 250 000 až 500 000 km, jezdí celkem dobře dále - není důvod je prodávat. Samozřejmě nepočítám brzdy, ložiska, výfuky.

[upravil dne 9.8.2007 P607Olda]

PS: jo, ještě jsem si vzpoměl - Boxer, najeto asi 300 000 km, zadřený motor, protože nasál olej a šel do otáček. Byl bez turba.

Ale to už je asi tak vše.

[upravil dne 9.8.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mily Saffrine, dekujeme ti za smysluplny prispevek o nicem.. kdyz si vzivote peugeota nevlastnil a nevis o cem to je tak drz radeji jazyk za zuby, mluvis tady jak kdyby byl peugeot tvuj trn v oku a pritom sis precetl jen nejaky statistyky v casopise.. takze nas kteri mame peugeoty radi to vubec nezajima protoze vime kde je skutecna pravda.. rozhodne tim nechci rict ze to jsou dokonaly auta to ne ale kdyby nas tak zrazovaly a sr..ly jak ty rikas tak tu asi ten klub ani neni.. priste se prosimte zamysli nez napises nejakou podobnou moudrost.. diky!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nemec.cb

to já viděl špalír Peugeotu u krajnice,sám jsem vněm stál,ale to jsme se řadily k spanilé jízdě.Asi jel ten ... zrovna kolem:D:D

[upravil dne 9/8/07 nemec.cb]

Přesně tak :super:super:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Co jiného dodat !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...