Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Helix Blue vs. Hertz DCX 690


Sektor

Recommended Posts

Původně zaslal: stalmik

Helixy dobrý ale životnost nic moc.. Píšeš,že ti to hraje 24hod denně a to pro ně není nejlepší.. ale zase záleží jak moc nahlas jemáš.. Každopádně gratulace k výběru tobě nejlepšímu :super

A kdes přišel na to že je životnost "nic moc"?

Myslím že Sektor nemyslel "milovník hudby 24h" jakože jsou puštěný ty helixy neustále. Ale i kdyby tak nevím proč by jim to mělo vadit jak píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor! Já netvrdím že Helixy sou naprd.. Já jen tvdím po osobní zkušenosti, že pokud je milovník hlasité muziky po roce mu začnou chraptit.. Jeto moje osobní zkušenost.. Jsem muzikant a na kvalitu zvuku si potrpím.. Helix jsem zvolil hrály hezky, ale dlouhodobé vyšší zatížení jim dobře nedělá..:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Pozor! Já netvrdím že Helixy sou naprd.. Já jen tvdím po osobní zkušenosti, že pokud je milovník hlasité muziky po roce mu začnou chraptit.. Jeto moje osobní zkušenost.. Jsem muzikant a na kvalitu zvuku si potrpím.. Helix jsem zvolil hrály hezky, ale dlouhodobé vyšší zatížení jim dobře nedělá..:papa

Jinak Hertz bych si do auta taky nedal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Mno, pak je otázka, co jiného do auta 6x9 do cenové kategortie 2000Kč max narvat žé :-) zvukově vyhrál helix, a kvalitou membrány a výdrží potom co ?? :)

Jako souhlasim, že v téhle cenové relaci to je oříšek.. Ale na druhou stranu co takhle připlatit 1500Kč a poslouchat zvuk z AXTONů, Pioneerů, MBQuartů a podobně?? To si myslim stojí za uvážení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Mno, za 1500Kč si ale zase do předu pořídím Helix Blue 16cm že jo ... takže tak :)

To máš pravdu, ale jak říkám.. Já bych radši počkal měsíc a pak si koupil tohle.. Ale záleží na kažém.. Každopádně přeju ať to hraje pořád a pořád kvalitně :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

mam Helixi pres rok a zadny chrasteni nebo co nepozoruju, jsem docela detailysta takze verte ze kdyby se mi neco nezdalo tak uz to tam neni.. ale jak rikam mam je pres rok a vse v pohode:super

Je možný, že jsem natrefil na špatný kus, ale taková je moje zkušenost.. Co se týká nových modelů tak ty jsou údajně super amají nějakou novou membránu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Ta nová membrána je prý na hovno, pokud jde tedy od Helix 69.1 - alespoň co mi jeden z prodávajících a současných uživatelů před koupí 69 tvrdil :)

:D Koukam že co člověk to názor :super Každopádně dej pak vědět jak to hraje a přijeď na sraz ať si můžeme poslechnout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: Sektor

Ta nová membrána je prý na hovno, pokud jde tedy od Helix 69.1 - alespoň co mi jeden z prodávajících a současných uživatelů před koupí 69 tvrdil :)

:D Koukam že co člověk to názor :super Každopádně dej pak vědět jak to hraje a přijeď na sraz ať si můžeme poslechnout ;)

To bude problem - vid Sektore? :D

Edit: jinak ja mam velice dobrou zkusenost s vyssi radou pioneeru...

[upravil dne 9/8/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

mam Helixi pres rok a zadny chrasteni nebo co nepozoruju, jsem docela detailysta takze verte ze kdyby se mi neco nezdalo tak uz to tam neni.. ale jak rikam mam je pres rok a vse v pohode:super

:xvul U mě hrají helixi přes 2roky a naprostá spokojenost. ;):xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...