Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Pojubilejní 31. Priglsraz 16.8.2007 v 17,30 hod.


Pojubilejní 31. Priglsraz 16.8.2007 v 17,30 hod.  

  1. 1. Pojubilejní 31. Priglsraz 16.8.2007 v 17,30 hod.


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Bazy

Dodo, nevím jestli ti ta U2U zpráva došlo, bo mi to udělalo nějaký kiX, tak odkaz je tutaj -> http://www.bazyweb.com, jinak křidýlka byly skvělé a hlavně bylo jich mraky :-) ... přístě zase dovalíme! hou Bazy a Zdenka

Jojo. Doslo..... Jinak diky za ucast :papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno mám za to, že někteří tam ještě zůstali a pokračují, nemusí zítra do práce a navíc já musel dom, jelikož odjíždím zítra pryč na víkend a tam se spát nebude protože budu fotit, a fotit... atd.. ale to je na dlouhé vysvětlování...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.. tak já přijel domů v 01:30,trošku se to protáhlo.... Jo já si musel odskočit!! Takže Ti Dodo dlužím za ploutve.. Sem myslel,že tam ještě budeš když se vrátím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo,přijel jsem nejpozději,ale vytrval jsem až do konce:PSraz byl dobrej a zápolení v šipkách nemělo chybu:superPokud bude někdo z vás ventilovat svoje ego,tak nezapomeňte prosím zmínit,že jsem byl dvakrát první a jednou druhej.Jo a že nejvyšší hod večera na tři šipky jsem hodil taky já-100 bodů:D:aut(nejpřesnější ruku má beztak Koudák:potlesk)

Jinak jsem měl ale kliku...:aut

Mějte se a díky za příjemnou společnost:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...