Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pojubilejní 31. Priglsraz 16.8.2007 v 17,30 hod.


Pojubilejní 31. Priglsraz 16.8.2007 v 17,30 hod.  

  1. 1. Pojubilejní 31. Priglsraz 16.8.2007 v 17,30 hod.


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Přátelé, kamarádi.

Tak vás zase svolávám na už 31 Prigl sraz, který se bude konat 16.8. 2007 v 17,30 hod. na místě minule již prověřeném a myslím ucházejícím s výbornými grilovanými křidélky, které si opět dovoluji objednat v hojném množství. Přesto bych uvítal, kdyby jste svoji porci jedním kliknutím ve výše umístěném "anketním udělátorem" potvrdili svoji účast na spásání těchto "ptačích končentin".

Pro neznalce místa konání je TADY kus mapy s místem konání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli přemluvím tu ekologickou katastrofu aby mě tam dovezla,tak se tam taky kolem osmé zjevím a porci těch pařátů si dám...

Jo a pro některý jedince:trénujte šipky:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Trundik

Tak tentokrát to bude bez mojí účasti. Bavte se jak chcete, stejně se nebudete mít líp jak já.

Tak tu práci zas tolik nežer, Trundíku :aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut

Právě že ji nežeru. :aut Odjíždíme s rodinkou na kratičkou dovolenou k babičce.:D:D:cool::mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Vždyť na křídlech není žádné maso :nevim , ale plést se vám do toho nebudu, protože tam stejně nedorazím :papa .

Tak by mě teda zajímalo z čeho jsem byl tak přejezenéj?:D:D:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Aluška

Vždyť na křídlech není žádné maso :nevim , ale plést se vám do toho nebudu, protože tam stejně nedorazím :papa .

Tak by mě teda zajímalo z čeho jsem byl tak přejezenéj?:D:D:myslim

Že tys to jedl aji s kostima?? :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,milí Brňáci a okolí:autOd Křivoklátska mi nějak z pracovní vytíženosti nevychází srazy.No a tentokrát je to opět na levačku...:nevimMohl bych dorazit až něco po 21.h.Bude tam ještě vůbec někdo?:myslimDřív se mi to nepodaří.Co vy na to?Jinak si to užijte a mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

Zdeny: tak myslím,že několik z nás tam ještě bude.jestli to dopadne jak minule tak tam budem aspoň do půlnoci.Kdyžtak můžeš zavolat.Rádi tě uvidíme:papa

Tak to vypadá,že bych se se zpožděním stavil.:mrkKdyžtak zavolám a zjistím stav.Zatím:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...