Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podekovani Destinymu


lkr@cbox.cz

Recommended Posts

Timto prispevkem by sem chtel podekovat

DESTINYMU, za to, ze me zprovoznil mou fotogalerii v klubu. Konecne mam u sveho jmena taky nejake fotky, takze ppokud se chce nekdo podivat a skritizovat klidne muze. :(:)

Pristi tyden svou sbirku fotek snad konecne rozsirim.

Jeste jednou DESTINY DEKUJU!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:(

Tak to jsem nepochopil jak si ji mam zmensit a proc vubec?

Navic me to tam nahral a upravil mi ji Destiny, za coz mu jeste jednou moc dekuju;)

Tak sem myslel, ze to bude dobre.

Takze Destiny jestli si tohle ctes nejak mi to prosim zmensi tak aby se to Masinkovy zamlouvalo.

A pokud si to neprectes, tak prosim Masinku at mi da navos jak to udelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jsem se pokusil nejakym zpusobem se trochu nabourat do tohoto enginu fora a bohudik, je to osetrene. Chtel jsem zkusit mit ikonu jako flash-banner, ktery bude umisten na mem serveru a budu se na tuto stranku odkazovat pomoci vlozeneho IFRAME o velikosti 128px x 100px a je to bohuzel osetrene proti vkladani jinych veci, nez jsou obrazky. Je to celkem dobre protoze mam spoustu \"neskodnych\" scriptiku, ktere by se pak daly pustit ;) a ne kazdy ma mirumilovny umysl s timto forem jako ja :D

[Editován dne 7/10/03 destiny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cabrio, predpokladam ze mas jiste legalni verzi. Poskytovat vsak svou legalne koupenou verzi dalsim osobam, ci vytvaret z ni dalsi kopie je nelegalni (pokud se vsak nejedna o kopii urcenou pro potreby vlastni zalohy) Jinak se na to vztahuje zakon: č. 140/1961 Sb. Jo jo panove, BSA by z Vas mela radost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...