Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dovybavení auta vs. technická


stalmik

Recommended Posts

Ano, je to účet a zároveň k tomu dostaneš i schválení. Pokud ti to montuje např. nějaká firma či kdo se tím zabývá, tak ti vše vydá on. Ty jen vezmeš TP + ootp a jdeš na úřad to přihlásit. Vyplníš jen žádost o zapsání TZ do TP. A zaplatíš kolek. Nevím kolik ted stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Ano, je to účet a zároveň k tomu dostaneš i schválení. Pokud ti to montuje např. nějaká firma či kdo se tím zabývá, tak ti vše vydá on. Ty jen vezmeš TP + ootp a jdeš na úřad to přihlásit. Vyplníš jen žádost o zapsání TZ do TP. A zaplatíš kolek. Nevím kolik ted stojí.

No dostal jsem tažný k vánocům bez jakýhokoli papíru.. :nevim Všechno si dává táta do účetnictví.. Sakra se tim budu muset prohrabat.. A co když nenajdu to schválení?? A tu montáž stačí faktura od servisu že mi někdo montoval tažný??

Btw.: A ty mlhovky??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

predni mlhovky mit muzes,ty v TP zapsany nejsou,kola si tam dej,co tam maj byt

ok takže mlhovky vyřešený.. Na technickou tam dam origo kola to je taky jasný,ale s..e mě to tažný protože nejít od toho doklady bude peklo.. Myslíte že by to nějaký dobrý známý na TK vyřešil?? Nebo jsou ty doklady něco platný a přepisuje se z nich něco přímo na TK?? Sakra není nad to koupit si všechno sám..:grr:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší se s tim s.át a projít technickou, než aby tě vyhodili. Navíc když tě chytnou poliši a budou dostatečně důkladný, tak si všimnou, že v OTP nemáš jaksi zapsaný spojovací zařízení:myslim To pak taky neni zrovna levná sranda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Lepší se s tim s.át a projít technickou, než aby tě vyhodili. Navíc když tě chytnou poliši a budou dostatečně důkladný, tak si všimnou, že v OTP nemáš jaksi zapsaný spojovací zařízení:myslim To pak taky neni zrovna levná sranda...

Tohle všechno je jasný proto bych to rád zlegalizoval! Akorát mi chybí to schválení.. fakturu a doklad o montáži už mam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na úřadě si jen okopírují schválení tažného zařízení. Pokud jej najdeš, tak to bude dobré. Pokud ne, tak jestli máš účtenku, tak zajít do obchodu (i s rodiči) a požádat je o vystavení dokladu.

A co ten mechanik, co ti to montoval? Ten by ti to nevystavil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co treba se podivat na ten odkaz co daval oddie?

o dokladu nabyti (ne nabiti ! :grr) tam neni ani slova... a k cemy tahat rodice do obchodu? kdyz uz, tak si tam snad zvladne zajit i sam, 18 mu bylo... i kdyz tam tezko neco poresi.

co jsi to nasel za doklad o montazi? pri montazi by ti meli potvrdit typovy list, ktery jsi dostal od vyrobce a predklada se na urade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

co treba se podivat na ten odkaz co daval oddie?

o dokladu nabyti (ne nabiti ! :grr) tam neni ani slova... a k cemy tahat rodice do obchodu? kdyz uz, tak si tam snad zvladne zajit i sam, 18 mu bylo... i kdyz tam tezko neco poresi.

co jsi to nasel za doklad o montazi? pri montazi by ti meli potvrdit typovy list, ktery jsi dostal od vyrobce a predklada se na urade.

NO tak žádný typový list mi nikdo nepotvrdil protože mi ho nikdok tomu tažnýmu nedal.. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...