Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

OLEJ VE VODĚ


LOTO

Recommended Posts

Čus,trochu problem,mam ve vodě černou olejovou pěnu,takže asi prasklé těsnění pod hlavou nebo prasklá hlava,je to na 106 1.1 kámoš to má na AX 1.1 taky takže to je bolest těhlech motoru?Pokud by to bylo to těsněni tak to je v poho ale co jestli je prasklá hlava,dá se to svařit nebo je lepší schánět novou?Máte stim někdo zkušenosti dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, mě to dělalo taky, vyměnil jsem vodu, propláchl celou soustavu a prestalo to, (ten co to měl předemnou byl .... )

S největší pravděpodobností máš asi jeblé těsnění, zajeď k někomu ať se ti na to podívá a nebo zkus pokus propláchni celou soustavu a dej novou vodu, a zjistuj za jak dlouho se ti znovu zasere... pokud rychle (cca 500 km) tak je to jebat. a nonem otevrit a spravit... protože lepší je olej ve vodě než voda v oleji (motoru - to bys byl v ....) hele zkus radsi co nejdříve zjistit co to je a hlavně pokud těsnění, tak co nejrychleji spravit...

at se dari...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to propláchnu,ale mam obavu že to jen tak vodou nezmizí,ten chladič je docela dost zasranej a kdyš do něj mákneš tak to ne těch stěnách docela drží.Někde na Ford clubu jsem čet že přidá do vody prací prášek a je to jak sklo, ale pak se to musí pořádně propláchnout,napojit na hadici a nechat to protejkat.Tak jestli se to nepovede jen vodou tak to tam taky nasypu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj. zapoměl jsem, že sem tam nalil jar :-))) ale jak přesně píšeš.. dobře to propláchni!!!!! pořádně to propláchni kup 5l v tesku :-) až to budeš mit dobře propláchlé, tak tam tu vodu nalij.. ujed s tim trochu a uvidis kolik a jak se ti to zanáší tím olejem.., ale určitě bych navštívil někoho kdo tomu šéfuje více než já...! Najde hnedle problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...