Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsem decentně upravil auto...


vitin

Recommended Posts

Nic hroznýho, to praská skoro u všech z výroby, je to v místech spoje kde se lepí dvě půlky na sebe. Dnes jsem to rozleštil a je to jak zrcadlo, paráda. Jo, dík za fotky, asi tam dám ještě horní křídlo, ale trošku decentní.

Lakoval jsem nárazník stylem základní barva a bezbarvý lak, pak mi jeden lakýrník poradil použít přímo natužený akrylát a je to naprosto o něčem jiným. Míň práce, rychlejší práce a výsledek je supr, nevadí když se kousek někde zapráší nebo steče, vše se potom rozleští a výsledek je bomba. Akorát si nechte naplnit akrylát s tužidlem do spreje, ale nechte to v ledničče aby to ve spreji nezatuhlo. Vydrží to týden, takže se dá stihnout kdejaký šrám a škrábanec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

zvenku: mooc pekny

zevnitr: nejak mi ta ruzova nesedi

No já to na fotce přepískl s úpravou, tak barva nesedí. Bylo to tmavý a tak jsem to zesvětlil na úkor věrnosti barev. Jinak je to klasická barva dřeva, která se používá v interiéru aut, je to koupený jako originál tapeta do auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vám nevím, mám docela hezký pocit když si něco udělám a docela se to podaří, ale trochu mě zaráží, že vzbuzuju nějak moc velkou pozornost všude kam přijedu. Myslel jsem že to není tak drastická změna, ale hodně si toho lidi všímaj. Nejhorší je, že i takoví kteří to nedokáží strávit a už mi někdo obešel dveře klíčem nebo hřebíkem. Co my jsme za národ. :o:nevim Taky mám ale obavu, co na to budou říkat policajti, když to vzbuzuje takovou pozornost. Je to vždy dvousečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: Creams

Hezky :-) vkusné... ale bohužel jedna věc mi tam nesedi :myslim a to je to zadní křídlo ! Chtělo by to vrchni... a to spodní dát pryč

Pravdu máš, že vrchní křídlo by bylo lepší, ale sundávat to už nebudu, to lepidlo drží jak víra a musel bych to pak rozstříknout, jestli bych to nesundal i s kusem plechu.:D

Vypada to pěkně ;) (až teda na tu palubku, to není můj styl)

Jaké se prosimtě používá lepidlo na to zadní křídlo a kde ho seženu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já ho koupil v prodejně autolaků, je to černé lepidlo v kartuši a pozor na to, když ho trochu vyleze z přimáčknutého spoileru, tak ho nech tak a po zatvrdnutí odřízni. Každopádně se nesnaž ho za čerstva zahladit nebo nějak otřít, protože to nejde a rozmažeš je na půl auta. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...