Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsem decentně upravil auto...


vitin

Recommended Posts

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: L.I.P.O.8

problém je v tom,že potřebuju délku aspoň 110,protože se mi to nechce nastavovat tak kdyby se dala sehnat s touhle délkou tak dej vědět

Počkej, nevím co myslíš délkou 110, péra přímo na tvoje auto tam musí být taky. Díval jses?

Tu mřížku 110 cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: L.I.P.O.8

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: L.I.P.O.8

problém je v tom,že potřebuju délku aspoň 110,protože se mi to nechce nastavovat tak kdyby se dala sehnat s touhle délkou tak dej vědět

Počkej, nevím co myslíš délkou 110, péra přímo na tvoje auto tam musí být taky. Díval jses?

Tu mřížku 110 cm

Tak já ji někde viděl a jakmile si vzpomenu kde, tak ti dám vědět a nebyla ani drahá, myslí, že klem 150,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: L.I.P.O.8

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: L.I.P.O.8

problém je v tom,že potřebuju délku aspoň 110,protože se mi to nechce nastavovat tak kdyby se dala sehnat s touhle délkou tak dej vědět

Počkej, nevím co myslíš délkou 110, péra přímo na tvoje auto tam musí být taky. Díval jses?

Tu mřížku 110 cm

Tak já ji někde viděl a jakmile si vzpomenu kde, tak ti dám vědět a nebyla ani drahá, myslí, že klem 150,- Kč.

i kdyby 300,ale prostě s délkou 110 nemůžu nikde najít.tak zatím dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je link na výrobce tahokovu, na této stránce skladových zásob je to 9. tabulka odshora!!!

Pak zavolat nebo poslat mail z kontaktů a objednat. Je to tabule 1mm x 1000mm x 2000mm, takže můžeš ještě někomu prodat. Materiál hliník, necháš ho tak, nebo přelakuješ.

http://www.perfolinea.cz/index.php?lang=cz&sekce=3&page=taho_pozice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: vitin

Dík za pochvalu, tu fólii mají v Elitecat jak jsem psal výše, ale asi bude k dostání i jinde. Když ne, taky ji můžu koupit a poslat. Ten nárazník by se dal udělat, ale potřeboval bych nějaký ze kterého bych to předělal.

No, nasadil jsi mi brouka do hlavy. Asi zkusim takovej nárazník sehnat a přenechal bych ho tvým šikovným ručičkám. Na tom tvym autě to vypadá fakt nádherně. Původně jsem chtěl dát tahokov do toho svýho nárzaníku, ale asi by to nevypadalo moc pěkně. Ty jsi to vyřešil opravdu šalamounsky, ten "objemnej" nádech na chladič je fakt super i s těma "lízátkama" po stranách dole. :super

Ještě jednou dík, nejvíc práce bylo vymyslet jak ten nárazník udělat aby to nebylo moc náročné, aby to bylo originál a aby to vypadalo spíš decentně a ne moc dravě. Dalo by se to udělat i z toho co máš na autě, ale jak to chceš vyřešit? Počítej tak 3 - 4 dny bez nárazníku. To ho pošleš nebo by jsi ho z někým dovezl?

Nevim, ale to by se nějak vymyslelo. Záleží na tom, jestli by se mi podařilo sehnat jinej nárazník, nebo bych musel použít svuj z auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

To Stifler,

to nevadí, nechám to na tobě, mě je to vcelku jedno jakej budu dělat. Až se rozhodneš nebo seženeš jinej tak se ozvi, může být i prasklej.

jj, to se rozhodně ozvu, hned co seženu nárazník nebo budu mít čas vyrazit do Znojma. Ten, co mam na autě, je malinko prasklej uprostřed, mam to snížený o 4 cm a nemohl jsem si na to zvyknout, tak se mi to podařilo drbnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jediný štěstí, že jsem vždycky měl snížený auto a jsem zvyklej zastavovat před obrubníkem. Kámoš s Feldou zastavoval kolama o obrubník, říkal jsem mu "nedělej to, zvykneš si a pak tě to bude mrzet", neposlechl a když si koupil nový auto, tak sice kolama o rantl zastavil, ale totálně urazil nárazník hned při prvním nákupu.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Já mám jediný štěstí, že jsem vždycky měl snížený auto a jsem zvyklej zastavovat před obrubníkem. Kámoš s Feldou zastavoval kolama o obrubník, říkal jsem mu "nedělej to, zvykneš si a pak tě to bude mrzet", neposlechl a když si koupil nový auto, tak sice kolama o rantl zastavil, ale totálně urazil nárazník hned při prvním nákupu.:D

Tak já jsem na tom zhruba jako ten tvuj kámoš - s tim zastavovánim o kola, ale už se to odnaučuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

Ja som po dlhom zhanani zohnal mriezku 120x25 cm :)

Tiez mi tie obycajne 100x20cm nestacili....

Ovsem cena bola omnoho vacsia... bezna mriezka 200Sk tato mriezka 500Sk...

Vyraba to AutoStyle a ma to kvalitnu povrchovu upravu :)

a znáš internetové stránky,jestli jo tak je napiš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Stifler

...Záleží na tom, jestli by se mi podařilo sehnat jinej nárazník, nebo bych musel použít svuj z auta...

nakonec jsem to nestihl vyhodit a nikdo jinej se k tomu neměl:roll

No, já jsem zase stihl dneska zrušit auto, takže teď nevim, co bude dál. Dám sem ráno do novýho vlákna fotky, jak to vypadalo a něco málo k tomu napíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

tak to me mrzi..snad to neni moc vazny a nikomu se nic nestalo..jsem teda zvedavej na fotky

No, dneska se mi na fotky fakt už nechce, ale zejtra to dám dohromady. Taktéž napíšu nějaké podrobnosti, každopádně se zraněním to bylo, bohužel. :( a co se týče celkové škody, tak to asi vážný bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti nezávidím a je to něco, čeho se asi každý rozumný člověk bojí. Tak přeju aby se všechno vyřešilo co nejlépe a aby to dobře dopadlo. Dnes jsem měl ráno taky namále, nějaký hňup řezal zatáčku do protisměru proti mně a kdybych jel o něco málo rychleji, tak bych to už nedobrzdil. Debil ve velkým autě s velkejma kolama, co si myslí že větší auto tak mu musí všichni uhnout. Někdy bych tady odsud nejradši utekl, když to kolem sebe vidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4vitin: Sem na to tady nějak narazil a prolouskal, a koukám, že tu chtěl někdo vidět 2 křídla tak tady jsou nějaký foto:

první

druhá

třetí

čtvrtá

Něco už je docela dost starý, ještě z doby, když sem auto koupil. Ono tam všechno bylo nandaný od bývaleho majitele, já to všechno kromě tý stříšky sundal. Existujou jiný co se mi taky líbí víc, ale měnit jí nebudu, to by mi už přišlo zbytečný.

Jinak auto je nízký, protože to je S16 (GTi-6) a jsou tam ještě jiný pružiny. Jak to vypadá na seriový S16 je vidět na tý stříbrný co je tam na jedný fotce, to je kámoše. Jinak myslim, že třeba Vitty to má ještě nižší :)

4Stifler: Tak to mi je opravdu líto :( Tak hlavně ať jsou zase všichni brzo fit, no a auto, pokud možno taky.

[upravil dne 13/8/07 Devilstorm306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Devilstorm306

a to se ti chtělo sundat křídlo a potom to zalakovat? To šlo i s barvou, jak jsem je viděl. V těch hranách jsem musel místama až na laminát, bylo to popraskaný. Ale jinak v pohodě. Jak to vypadá jen s tou stříškou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj drželo to tam jak židovská víra a šlo to i s lakem. Sundaval to lakýrník, co mi ještě opravoval pár věcí na autě, tak se tohle udělalo při tom. Že bylo něco popraskaný sem si nevšimnul, to se opravdu omlouvám. Mě osobně se to líbí víc jen s tou stříškou, proto sem ho taky sundal. Já jsem příznivcem spíš původního vzhledu, ale to je věc názoru a každemu se líbí něco jineho. Jsou lidi kterým se to líbilo jak to vypadalo dřív a jiným se to víc líbí teď. Já sem v té druhý skupině :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...