Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsem decentně upravil auto...


vitin

Recommended Posts

Sice jsem docela starý ročník, ale pořád jsem přítelem tuningu, ačkoli v mém případě nic agresivního, ale přiměřeně k mému věku. Ten agresivnější přenechám mladším ročníkům.

1.- Chtěl jsem dělat nový nárazník, ale nakonec padla volba na úpravu originálu, tahokov vzhledem k barvě vozu v černé barvě a masku jsem chtěl trochu rozšířit a přiblížit k novějším verzím. Postranní křidélka nejsou jen pro parádu, ale odřel jsem bok nárazníku při couvání a kdybych je tam měl už tenkrát, nemusel jsem rozstříkávat celý bok nárazníku, ale jen kousek čárky na křidélku, která se popřípadě zamaluje tužkou. Na parkovišti jsou to časté případy taky.

2.- vnitřní palubovku jsem přelepil originální tapetou v imitaci dřeva, což byla docela piplačka, ale výsledek se mi líbí.

3.- výměna předních pružin za Inter Alloy se snížením o 4 cm, zadek ponechán původní.

4.- no a zadní křídlo nesmí chybět...;)

[upravil dne 7.8.2007 vitin]

[upravil dne 7.8.2007 vitin]

post-0-14109596125985_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: Blizzard

viz vejš :)

díky!

a jak dlouho ti to trvalo?

Já to dělal po chvilkách, ale pružiny jedno dopoledne, nárazník tři dny, přístrojovka dvě hodiny, zadní kříklo dva dny z přebroušením, tmelením a přelakem. To křídlo se musí ještě rozleštit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem původně BSA 335 PULSAR, ale ty se mi nakonec nějak přejedly, tak jsem to stopnul a zatím se musím rozmyslet jestli ENZO H, MAM W2, nebo BSA 307 SUZUKA. Fakt ještě nevím a v obchodě na mě tlačí abych dal vědět které. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

Hezky :-) vkusné... ale bohužel jedna věc mi tam nesedi :myslim a to je to zadní křídlo ! Chtělo by to vrchni... a to spodní dát pryč

Pravdu máš, že vrchní křídlo by bylo lepší, ale sundávat to už nebudu, to lepidlo drží jak víra a musel bych to pak rozstříknout, jestli bych to nesundal i s kusem plechu.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...