Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdy


fousek

Recommended Posts

Mám problém s kmitáním volantu při dlouhodobém brždění , ale na brzd. pedálu není cítit žádné kopání - ( např. sjezd z dálnice) můj pocit je že ke kmitání dochází při zahřátí brzd. Mám nové kotoče LUCAS a nové destičky z Autokelly ,značku si ale nepamatuju .Studené brzdy = OK . Zahřáté a zkroucené kotuče by podle mého názoru se měli projevit i na brzdovém pedálu , takže já bych to viděl na desky.Prosím vas o vaše názory a zkušenosti. Peugeot 406 1.8 97

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom dotaz, kde se ubira material na vyvazeni kotoucu, prednich chlazenych, na vnitrni strane,v ty mezere ? Ze sem si totiz vcera vsimnul ze tam mam odebrany material po obou stranach , je to soumerny , tak jestli to neni nahodou vyrobni vada :myslim

[upravil dne 7.8.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fousek

Mám problém s kmitáním volantu při dlouhodobém brždění , ale na brzd. pedálu není cítit žádné kopání - ( např. sjezd z dálnice) můj pocit je že ke kmitání dochází při zahřátí brzd. Mám nové kotoče LUCAS a nové destičky z Autokelly ,značku si ale nepamatuju .Studené brzdy = OK . Zahřáté a zkroucené kotuče by podle mého názoru se měli projevit i na brzdovém pedálu , takže já bych to viděl na desky.Prosím vas o vaše názory a zkušenosti. Peugeot 406 1.8 97

A kolik jsi na těch novejch brzdách už najel? A jsi na ně brutální už od začátku nebo jsi je nechal v poklidu zajet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gen.Migen

Hlavní je nechat brzdy hezky zajet..minimalně 300km brzdit jen z lehka aby se zajeli jak maji. Ja sem ted menil na všech kolách..mam LUCAS a najeto cca 200 km a začinam na to trochu šlapat a vpoho to krasně brzdí.

jde o to co znamená lehce brzdit.. :myslim mam nové brzdy ve předu a nevím co si k nim můžu dovolit.. Najeto 15km na nich.. NEchci je zmrvit ale taky nechci jezdit 50km/h mimo obec..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K brzdam se chovam dobre! Uz mam na ne najeto zhruba 200Km a brzdim z lehka, ze zacatku sem se trochu bal pac to nebrzdilo vubec :D ale ted uz to brzdi jako prase, ty powerdisky sou uplne uzasny! Az je zajedu poradne tak vyzkousim co dokazou :D , jinak brzdim z lehka, ale uz sem asi 3x musel trochu vic zabrzdit prootze predemnou kreten brzdil jao divokej , a to sem mel odstup asi 100m , ale proste jak sem malo brzdil zlehka tak sem malem neubrzdil, dneska sem je zkousel trochu z vysoky rychlosti asi ze 170Km/h jen zlehka brzdit, jestli se neklepe volant nebo tak a sedej zatim krasne, zadny klepani, nikam to netahne takze v pohode. Jinak v servise rikali,m prvnich 100Km zadny prudky brzdeni jen z lehka dalsich 200Km brzdit uz muzes normalne , ale zadna zatez treba ze 140na 40 a znova zasebou atd. No a ptom uz si jezdi jak chces :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...