Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ztráta SPZ


MPavel

Recommended Posts

Nejlepší by bylo ji najít.

Tu tvojí ti už nevystavěj, daj ti nový. Asi 450 Kč.

A možná lépe to nahlásit Policii dřív, než na tu tvou SPZ někdo natankuje...

Nebo si ji můžeš nechat vyrobit, či nechat udělat plastovou, ale to je takové zoufalé řešení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem na policii a tam mi řekli, že pokud vím, že mi ji ukradli tak nahlásit u nich. Pokud jsem ji spíš ztratil tak na magistrát a policie s tím nemá co dělat. Tedy pokud na ně někdo natankuje je jedno jestli jsem to na tu policii nahlásil nebo ne.

Zítra jdu na magistrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Volal jsem na policii a tam mi řekli, že pokud vím, že mi ji ukradli tak nahlásit u nich. Pokud jsem ji spíš ztratil tak na magistrát a policie s tím nemá co dělat. Tedy pokud na ně někdo natankuje je jedno jestli jsem to na tu policii nahlásil nebo ne.

Zítra jdu na magistrát.

osobne bych volil asi spis policii.. prijedou, nafotej a poslou papiry na urad kde si nasladne vyzvednes znacku... jedna se cca o 2dny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

osobne bych volil asi spis policii.. prijedou, nafotej a poslou papiry na urad kde si nasladne vyzvednes znacku... jedna se cca o 2dny..

a to jako proč? myslíš že ti vystaví nové značky na základě protokolu statní policie? nechapu, proč by to dělali.. Pokud chceš novou značku, tak si musíš zajít na registr vozidel. Pokud jsi značku jsi ztratil, tak zaplatíš poplatek. Kdyby jsi ji měl znehodnocenou provozem, tak je to zadara.. Měnil jsem značky na motorkách už asi 4 krát, rozpadnou se vibracema a smažou olejem ze závodních dvoutaktních motorů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale co když se v té době, než si vyzvedneš nový značky stane to s tou benzinkou? Co pak?

Když ztratíš občanku, tak by se to taky snad měl hlásit na Policii, ne? Třeba jsi ji ztratil, ale třeba ti ji někdo ukradl. To nevíš a tak to může být i s tou SPZ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

a to jako proč? myslíš že ti vystaví nové značky na základě protokolu statní policie? nechapu, proč by to dělali.. Pokud chceš novou značku, tak si musíš zajít na registr vozidel. Pokud jsi značku jsi ztratil, tak zaplatíš poplatek. Kdyby jsi ji měl znehodnocenou provozem, tak je to zadara.. Měnil jsem značky na motorkách už asi 4 krát, rozpadnou se vibracema a smažou olejem ze závodních dvoutaktních motorů..

je to z duvodu bezpecnosti kdyz nevis co se s tou znackou bude dit.. nerikam ze to tak musi byt vzdy ale je to alespon pro me lepsi reseni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dixi

Proto raději RZ přinýtovat 2 nýtky spraví vše-než raději dávat nový RZ

No ty nýty nejsou zrovna vhodný řešení, proti zlodějům ano, ale když pak potřebuješ starý SPZ odevzdat a oni jsou přinýtované, tak je to radost sundavat.

(No jasně, když už je odevzdávám jak bych je vlastně mohl utrhnout, že...)

Původně zaslal: Béďa

prisroubovani je hezky ale i tak to klidne ty kur..y ulomej.. kamos takhle prisel o znacku pred 14ti dnema.. zustaly tam jen kousky znacky a sroubky a ke vsemu mu poskrabali lak..:grr

Ale spíš ukradnou SPZ v podložkách než ty přišroubované...

Ale když maj auto vyhlídnutý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejlepší jsou ti, kteří si ty značky půjčej a pak ti je ještě drze vrátěj!

Jako známejm - se pak divili, autem nejeli tři dny a hned u nich byli policajti a ničeho si nikdo nevšimnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...