Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Naklánění zadní nápravy 205


OK406

Recommended Posts

Při zatáčení se u 205 naklání moc zadní část vozu. Tlumiče jsou před rokem měněné a jsou v pořádku. Více se nakloní do levé strany při průjezdu zatáčkou. Při pohledu na zadní nápravu není nic vidět, že by bylo upadlé či poškozené a ani není nakloněné, když stojí. Pouze se naklání v zatáčkách. Nevíte prosím, čím by to mohlo být?

[upravil dne 6/8/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odklon kola skontroluj tak, že mezi blatník a kolo strčíš ruku a porovnáš s druhou stranou.

Silentbloky, zatáhnu ručku a kousek pocukni na spátečku. Kamoš ať založí přední kola. Pod autem pak uvidíš o kolik se natahují, jestli není guma spuchřelá, nebo dokonce se odlepila od desky silentbloku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to zvednu a podívám se na to. Pokud by to byli jen silembloky, tak to by jsme zvládli v garáži. Nebo musí být k tomu nějaké spec.nástroje? Jinak jsem zapomněl dodat, že zadní náprava by před dvěma lety repasována.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Tak mě napadlo, jestli to nemůže být tím, že tam není na zadní pravé straně doraz(gumový). Doraz je šroubovací? Koukal jsem, že je ulomení. Dá se koupit samostatně?

nevim, jak 205, ale ja mam sroubovaci misku a v ni je teprve napasovanej gumovej kuzel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem vyfotil chybějící doraz a chci se zeptat, jestli se má odvrtat a našroubovat nový doraz a nebo flexou vyříznout a dát kompletně vše nové. Nevím, jestli je doraz šroubovací a nebo se musí odstranit a navařit nový (označené).

post-0-14109596207782_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle dorazy jsem měnil před 14 dněma.Měl jsem upadlí jenom jeden druhý jsem urval rukou,byl schnilý.Kupoval jsem je přímo v Peugeotu měl jsem štěstí byly na skladě jeden kus 300 kč.

Je to plechová myska,šroub,a ten gumovej doraz.Ještě jsem tam měl před tou myskou takový plastový podložky,puvodně byly červený ty jsem poškodil při dolování těch šroubu,tyhle jsem si vysoustružil ze silonu.

Většinou odhnije ta myska a pak tam zustanou ty šrouby,povodně jsem ani nevěděl že to je šroub jak měl zkorodovanou hlavu.Poklepej na ně měly by jit povolit kdyžsi si ty hlavy trochu přispusobýš pro klýč tak jsem to udělal s jedním.Jeden jsem odvrtal a přeříz zavit,nebo je provrtej a vytoč vytahovákama.

post-0-14109596208737_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...