Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

NEFUNKČNÍ ABS


vaky

Recommended Posts

Scháním dokumetaci (pripadne vysvetleni)o brzdách a ABS na Peugeot 605 (3.0i SV,V6-12V,r.v. 1990). Nebo Servisní příručku i manuál třeba kopii.Nabídněte.Nemam vubec predstavu jak ABS funguje.A sviti mi kontrola a evidentne ABS nefunguje.Jakmile zaprsi tak auto nebrzdi nevim co je na tom v haji!!!Kdyz je sucho tak jde vse v pohode.Nechapu to. Diky za vsechny rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se sehnul pod auto a trochu jsem stim zajebal teda s tim cerpadlem nebo co to tam vzdycky vrcelo a je to v pohode. Prostřiknul jsem to konkordem a jevi se to jako OK.Stejne by me zajimal cely pricip toho cerpadla a ABS.Zatim diky mejte se fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem mel tenhle problem. Asi se dostavala voda do elektriky dole u toho cerpadla. Je tam takovej bazmek - z vrchu do nej jdou tri konektory a zdola je takovy plastovy vicko. Nekde okolo toho vicka se dostavala voda a pak to nebrzdilo. Dydzej rikal, ze puvodne ten celej bazmek byl v takovym pytliku, co je treba na motorku steracu. Ale kdyz tam uz neni, tak je treba to vicko poradne utesnit. Me tam dali takovej cervenej sajrajt, je toho tam pozehnane, ale od ty doby mam klid a brzdim i v desti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...