Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žádný výkon u 607


Mahony

Recommended Posts

Ahoj,zdravim vsechny.Pred tydnem jsem si poridil 607 2.2HDI 16V.Byl jsem nesmirne spokojen co se tyce exterieru a interieru az na MOTOR.Po dvou dnech se mi na palubce objevilo Engine antipollution system defective,zhruba po dvou hodinach to zhaslo a bylo to zas dobry az do vcerejska.Jedu po dalnici zhruba 170km/h a zas se objevila kontrolka engine antipollution system defective a hned na to ESP ASR defective a auto bylo bez vykonu.Mohl jsem tocit jen 2700ot/min.Tak jsem zastavil vypnul a zapnul klicek a bylo to zas na 10 minut dobry.Prosim o nejakou radu.Uz jste se taky stim nekdo potkal?Predem dekuji za odpoved.Mahony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to su tie vyjeb... diesle.co kde citam tak skoro kazdy ma s tym problem.

neviem ci to pomoze ale, dolieva sa tam aditivum ktore si sam system miesa s naftou.ta nadobka je pod zadnym sedadlom a ked to aditivum nemas tak auto ide na polovicny vykon.skus toto mozno to pomoze.len su mi divne ostatne kontrolky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som rovnaký problém...

vyriešilo to vyčistenie FAP filtra. (vteda ale nevysvietila kontrolka ASR)

No teraz (po roku) sa mi to objavilo znova - podľa servisu ide o senzor návratu výfukových plynov. Má to stáť do 2000 SK.

Príde mi to v utorok, tak ak nezabudnem, napíšem, ako to dopadlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Váha (se mnou) je 1720 kg.

Jede to, při předjíždění, stejně, nebo lépe, než jiná auta. Takže se zrychlením jsem spokojen, i můj kolega, se svým 607 HDi. Oba jsme předtím měli třílitry, takže tak dobře to nejede, ale zase za poloviční spotřebu.

HDi je jak hodinářský strojek, když jede, ta bezva, a jak se něco pokazí, tak to chce diagnostiku a nějaké náklady. Ale jsem spokojen, mám spotřebu 5,5 a když potřebuju předjet, tak jede jak drak.

Maximalka je 200, vyzkoušel jsem, takže máš něco v nepořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja to mam s autem presny opak toho co pises se svym autem.Me to nejede,bojim se stim predjizdet a spotrebu mam 10l/100km a je jedno jak stim jedu.Vetsinou jezdim pomalu protoze to stejne nema cenu vytacet (proste to nejede).Zitra jedu na servis tak jsem zvedav jestli stim neco provedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to zlobilo - nejelo do otáček. Měl jsem prasklé toto táhlo. Prý je to nějaká "klapka brzdicího vzduchu" - jestli někdo víte na co to je, tak napište. Oprava stála asi 700 Kč.

Byla prasklá ta objímka - čepička, která je přesně uprostřed obou obrázků.

[upravil dne 6.8.2007 P607Olda]

post-0-1410959612416_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Druhý obrázek.

Poznámka: motor netáhl do otáček, ale nebylo žádné chybové hlášení. Jezdil jsem s tím dlouho.

[upravil dne 6.8.2007 P607Olda]

Tak na to tahlo jsem se dival a je v poradku.Pri pridani plynu otvira a zavira,tak soudim ze bude dobry.Jsem zvedavej co zjisti zitra v servise.Hned dam vedet jak to dopadlo,a doufam ze se konecne svezu;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mňo... tak ma práve Peugeot v Košiciach celkom naštval...

Neprišli na to, že tam nemám aditívum. Myslel by som si, že autorizovaný servis je spoľahlivý.

Nakoniec sa s tým babre môj otec, pretože na to nemám jednoducho čas.

Dnes mi má prísť ten senzor "návratu vzduchu"? Ak si pamatám dobre, malo by sa to volať takto.

Dám vedieť, či už zase výkon mám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...