Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Mlhovky


Georginek

Recommended Posts

Zdravim mozna to sem nepatri ale nevim kam to napsat. Chci dat do lvicka originalni mlhovky ale nevim kde a za kolik je sehnat. Ted tam nejaky mam a kolem nich je dira, zda se mi ze vybrousena pilnikem do urciteho tvaru a zajima me jestli tam ty originalni pujdou dat, protoze ty co tam mam se tam vubec nehodi....Poradte prosim, pokud by je nekdo mel nabidnete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

No já bych je tam taky rád dal ale mam větší problém.. Nemam na ty přední mlhovky spínač.. nebo o něm nevim..

Spínač je na páčce světel ... pod rozsvěcením - takový prstenec. První poloha rozsvítí přední mlhy, druhá zadní. Ale jestli tam mlhy nejsou od výroby, nemusíš na to mít tu páčku uzpůsobenou a může být bez toho spínače ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: stalmik

No já bych je tam taky rád dal ale mam větší problém.. Nemam na ty přední mlhovky spínač.. nebo o něm nevim..

Spínač je na páčce světel ... pod rozsvěcením - takový prstenec. První poloha rozsvítí přední mlhy, druhá zadní. Ale jestli tam mlhy nejsou od výroby, nemusíš na to mít tu páčku uzpůsobenou a může být bez toho spínače ...

No nemam jí tam ale už je vše vyřešeno.. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: stalmik

No já bych je tam taky rád dal ale mam větší problém.. Nemam na ty přední mlhovky spínač.. nebo o něm nevim..

Spínač je na páčce světel ... pod rozsvěcením - takový prstenec. První poloha rozsvítí přední mlhy, druhá zadní. Ale jestli tam mlhy nejsou od výroby, nemusíš na to mít tu páčku uzpůsobenou a může být bez toho spínače ...

stalmik ma ale 406 z roku 1996 a ty se delali s tlacitkem na mlhovky (vedle stelovani svetel a podsvetleni palubky). Ale jde to predelat i na packu (myslim ze to tak ma Ferry). Na druhou stranu nova packa se spinacem mlhovek je drazsi nez to samotny tlacitko. Ja to tlaciko kupoval primo v Peugeotu za necelych 1000kc, jelikoz jsem ho po vrakacich nemohl sehnat.

Georginek: Mrkni treba do autokelly.cz nebo na mjauto.cz, tam maji v nabidce i mlhovky, ktery by meli mit originalni tvar. Vyhledej si je podle svyho auta.

Ja mlhovky na 406 kupoval na mjauto.cz a krasne padly.

[upravil dne 5.8.2007 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...