Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozpojene kable pod prednymi sedackami


Guest jozovica

Recommended Posts

Guest jozovica

Pri podrobnejsom pozerani som objavil pod prednymi sedadlami rozpojene kalbe, vyzeraju byt originalne a pod obama sedalami je zastrcky samec a samica a su rozpojene,najprv som myslel ci to nie je nejaka signalizacia na pasy ale ked som to zapiji, nic mi nesvietilo na pristrojovke,neviete niekto co to asi moze byt, prip. nejaky pois elektr. v 405

Dik

405 1.9GRD 1996

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jozovica

a tento model ma aj miesto odkladacieho priestoru nad rucnou nejaky imobilizer v tvare telefonickej klavesnice, kde treba hodit kod aby to slo, ale chlapik povedal ze to nefunguje, ono som to este neskusal, dal mi nejaky kod, ale nemam este chut sa niekde zaseknut a potom hladat kde je malicky psik zakopany aby som to natocil...

nema este niekto takuto srandu... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten imobilizer odpojenej nebude. Jen bude asi hozenej do automatickýho módu. Tudíž před zapnutím klíčku do 2. polohy bliká červená kontrolka. Po zapnutí klíčku se rozsvítí zelená. Já to mám u Mi16 taky, jen neznám ten kód, tak se to ani nepokoušim rozchodit.:D

[upravil dne 4.8.07 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Čeněk

A nevíš prosím tě jak ho dostat do toho servisního módu, kdybych se ho chtěl někdy zbavit ?

TADY máš návod. Je to na citroeny, ale předpokládám že Piškot to bude mít stejný.;)

[upravil dne 5.8.07 Mefisto86]

Díky moc za ten návod, hledal jsem zde na fóru ale asi špatně - nic jsem nenašel.

Jeden elektrikář mi poradil, že toho imobilizéru - kódu se zbavím tak, že otočím klíčkem, zadám kód a nastartuji. Při nastartovaném autě odpojím konektor a nechám ho odpojený. Potom to již nebude chtít při startování kód. Ale pro jistotu jsem to nezkoušel.:myslim

[upravil dne 5.8.07 Čeněk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...