Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla stále svítí


Guest pawloss

Recommended Posts

Guest pawloss

Mám problém. Když vypnu motor a klidně můžu i vytáhnout klíč ze zapalování, tak mi stále svítí potkávací světla. Neměly by se přepnout automaticky jen na obrysovky? :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mého svítí taky pokud je ovládám páčkou vlevo .Je to nezávislé na motoru či spínací skřínce.Ale příště napiš jaký máš rok třeba u novějších je to jinak nehledě pak při denním svícení přes relátka,kdy se spínají přední světla dle motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pawloss

No je to rok 2001 a automatický rozsvěcování tam nemám. Takže myslíš že je to normální, mě to totiž moc normální nepřijde!

je to normalni , dělala mi to 309, 406 old a tchanova 406 new model to děla taky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo u nových i u starých modelů 406 tek se světla sami nevypínají,zůstanou svítit i po vypnutí motoru i klíčku......musel bys mít automatické denní svícení a potom se ti sami rožnou a i vypnou....pokud máš 2001 tak by to mělo jít přes relátka a nevím jestli přes diagnostiku ale podle toho jestli máš nové nebo staré páčky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

u mě taky svítí stále....A když vytáhnu ze zapalování klíče a otevřu dveře tak to začne hulákat ať zhasnu :D

to víš u nových modelů je to lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...